«محافظان کهکشان» در قسمت سوم «انتقام‌جویان» حضور خواهند داشت!

توسط : در تاریخ : یکشنبه, آگوست 21st, 2016

به گفته‌ی «وین دیزل Vin Diesel»، صدا پیشه‌ی شخصیت «گروت Groot» در فیلم «محافظان کهکشان Guardians of The Galaxy» حضور این گروه را در سومین قسمت از فیلم‌های انتقام جویان تایید کرد.

دیزل در صفحه‌ی شخصی فیسبوک خود در جواب کاربران مبنی بر حضور محافظان کهکشان در فیلم‌های آینده‌ی مارول به این پرسش پاسخ مثبت داد. او تایید کرد که در فیلم «انتقام‌جویان: جنگ بینهایت Avengers: Infinity War» شاهد حضور این گروه و اعضایش خواهیم بود اما مشخص نکرد که نقطه‌ی برخورد محافظان با انتقام‌جویان چگونه خواهد بود و کدام یک از اعضا در این فیلم حاضر خواهند بود!

guardians-of-the-galaxy-hed-2014

پیش‌تر «جیمز گان James Gunn» کارگردان فیلم محافظان کهکشان اعلام کرده بود که این سری از فیلم‌ها ربط زیادی با دنیای سینمایی مارول ندارند و مستقل کار می‌کنند. اما بعد از حضور «ثانوس Thanos» و یکی از سنگ‌های بینهایت در این فیلم امکان حضور محافظان در فیلم‌های دیگر مارول بیش از پیش شد تا اینکه دیزل این موضوع را تایید کرد. البته هنوز این خبر به طور رسمی از طرف خود مارول و مسئولان آن تایید نشده است!

فیلم «انتقام‌جویان: جنگ بینهایت Avengers: Infinity War» در تاریخ ۴ می ۲۰۱۸ (۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷) اکران خواهند شد که به گفته‌ی برادران روسو این فیلم نقطه‌ی اوج تمام فیلم های MCU می‌باشد و کارکترهای جدیدی در آنمعرفی خواهند شد!