«مایلز مورالز: اسپایدرمن نهایی» به پایان می‌رسد!

توسط : در تاریخ : سه شنبه, ژانویه 20th, 2015

مارول کامیکس اعلام کرد که در ماه آوریل کمیک «مایلز مورالز: اسپایدرمن نهایی» به پایان خواهد رسید.

در تبلیغاتی که برای این شماره آمده است، از آن با عنوان «پایان حماسی» یاد شده است و توضیحی به غیر از «آیا این پایان است؟» برای آن آورده نشده است.

البته با توجه به تیزری که مارول قبلاً در رابطه با دنیای آلتیمت و پایان آن منتشر کرده است، این خبر چندان نیز غافلگیرکننده نیست. (می‌توانید این تیزر را در اینجا ببینید.) قبلاً نیز شاهد پایان کمیک «اسپایدرمن نهایی» و حتی خود دنیای آلتیمت نیز بوده‌ایم ولی هر دو بعدها به شکلی متفاوت بازگشتند.

اکثر مردم حدس می‌زنند که حتی اگر مارول برای از بین بردن دنیای آلتیمت خود مصمم باشد باز هم راهی برای نگه داشتن مایلز مورالز پیدا خواهد کرد زیرا او محبوب‌ترین و تحسین‌شده‌ترین شخصیتی است که در دنیای آلتیمت معرفی شده است. بنابراین، حتی با پایان دنیای آلتیمت نیز می‌توان امید داشت که داستان مایلز مورالز در کمیک دیگری ادامه داشته باشد.

شماره ۱۲ «مایلز مورالز: اسپایدرمن نهایی» در ماه آوریل منتشر خواهد شد. تبلیغات مارول برای این کمیک را در زیر مشاهده می‌کنید:

مایلز مورالز: اسپایدرمن نهایی ۱۲#

نویسنده: برایان مایکل بندیس

طراح: دیوید مارکز

پایان حماسی!

  • آیا این پایان است؟

۳۲ صفحه.

درجه‌ی +T.

قیمت: ۳٫۹۹ دلار

شما در این مورد چه فکری می‌کنید؟ آیا از ران بندیس راضی بودید؟ آیا خواهان باقی ماندن مایلز مورالز هستید؟ نظراتتان را با ما در میان بگذارید.