مارول کمیک «ناانسان‌های تمام جدید» را منتشر می‌کند

توسط : در تاریخ : شنبه, آگوست 22nd, 2015

مارول اعلام کرد که گروهی دیگر از ناانسان‌ها، در ماه دسامبر، به دنیای پس از «جنگ‌های پنهان» می‌­پیوندند.

نویسندگان این کمیک، «چارلز سول» و «جیمز آسموس» با طراح کمیک «استفانو کاسلی» در حال کار روی کمیکی هستند که در آن «کریستال» رهبری تیمی با حضور «گورگون»، «فلینت»، «ناجا» و «گرید» را برعهده دارد.

«آسموس» در مورد داستان و نقش «کریستال» در کمیک گفت:

این داستان‌ها درباره یه ماموریت دیپلماتیک/ یه تیم ضربت به رهبری کریستاله … اون در رأس ناانسان‌هابوده، اما به عنوان یه اونجر هم خدمت کرده، در کنار چهار شگفت‌انگیز بوده، و حتی زمانی که با «کوئیک سیلور» ازدواج کرده بود، با ایکس‌من هم سر و کار داشته. اون حضوری دائمی در دنیای مارول داشته، ولی رهبری این گروه «نوانسان‌ها NuHumans» واسه‌ی اون یه لقمه‌ی بزرگه.

همچنین «آسموس» فرق بین کمیک‌های «ناانسان‌های تمام جدید All-New Inhumans» و «ناانسان های غیرطبیعی Uncanny Inhumans» را توضیح داد:

تمرکز «ناانسان‌های غیرطبیعی» بیشتر روی درگیری‌های حماسی خانواده سلطنتی ناانسان‌هائه ولی کمیک ما تمرکزش روی انفجار ناگهانی نوانسان‌هاست. داستان‌های ما اولش مقیاس کوچیکی داره و عواقب شخصی عمیقی برای شخصیت‌ها میاره. ولی ما داریم شکل و شمایل یه دنیای جدید ناانسان‌ها رو می‌چینیم. دنیایی که بزودی باید در مقابل شخصیت‌های رده بالای مارول قرار بگیره.

 


ناانسان Inhuman

img

نام نژادی از ابرانسان‌های دنیای مارول که محل زندگی آن‌ها شهر آتیلان است. این شهر زادگاه نژادی است که در عصر حجر از نظر ژنتیکی بسیار جلوتر از انسان‌ها بودند. در پی آزمایشات Kree در استفاده از ماده‌ی Terrigen Mist (ماده‌ای که بیولوژی ناانسان‌ها را تغییر می‌دهد) ژن اصلی این نژاد فعال می‌شود.