مارول کمیک «اسپایدرمن و ایکس من» را منتشر می‌کند!

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, سپتامبر 11th, 2014

همانطور که مطلع هستید ولورین به زودی می‌میرد. پس کسی باید جای او را در مدرسه‌ی جین گری پر کند.

 پس از مرگ ولورین طبیعتاً دیگر عنوانی به نام «ولورین و ایکس من» وجود نخواهد داشت بنابراین مارول کاراکتر محبوب دیگری را جانشین ولورین می‌کند: اسپایدرمن! نام مجموعه نیز «اسپایدرمن و ایکس من» خواهد بود. این خبر را دیروز Comicbook.com منتشر کرد و مشخص شد که نویسندگی این عنوان بر عهده‌ی الیوت کالان و طراحی آن نیز برعهده‌ی مارکو فایلا خواهد بود. کالان در مصاحبه‌ای گفت:

ایکس من از اینکه اسپایدرمن داخل امور مدرسه شده خیلی خوشحال نیستند. اون یه جهش‌یافته نیست و با اینکه ممکنه از دوستان ایکس‌من باشه ولی جزو خانواده به حساب نمیاد.

درهرحال به نظر می‌رسد که جایگزینی اسپایدرمن از آخرین خواسته‌های قبل از مرگ لوگان بوده است. درگیری‌های این سری هم از خارج خواهند بود هم از داخل. اسپایدرمن ماموریت دارد جای ولورین را در تیم پر کند درحالی بنا به دلایلی باور دارد یکی از بچه‌های مدرسه جاسوس یکی از دشمنان ایکس‌من است.

طرفداران جهش‌یافته‌های جوان‌تر نباید نگران این باشند که به کاراکترهای محبوبشان فرصت کافی نرسد. کالان در این باره گفته:

وقتشه که دختر کوسه‌ای Shark Girl و گلاب هرمن Glob Herman بیان وسط صحنه! من می‌خوام بعضی از اعضای جدیدتر ایکس من رو در مرکز توجه قرار بدم که چند وقتیه این اطراف هستند و توجهی که فکر می‌کنم لیاقتش رو دارند رو هنوز کسب نکردند. ستاره‌های این عنوان اسپایدرمن و کلاسش هستن. ما کلی از ایکس‌من‌های دیگه رو هم می‌بینیم، ولی استورم و بیست بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند.

این سری ماه دسامبر منتشر می‌شود.