مارول کمیک‌های «ایکس‌منِ ۹۲»، «موج‌سوار نقره‌ای» و «ماکینگ‌برد» را منتشر می‌کند

توسط : در تاریخ : جمعه, سپتامبر 25th, 2015

مارول قرار است سه کمیک جدید برای دنیای «تمام جدید، تمام متفاوت» خود پس از «جنگ‌های پنهان» به چاپ برساند.

مارول در حین رویداد «جنگ‌های پنهان» سری به خاطرات دهه‌ی ۹۰ زد و مینی‌سری «ایکس‌منِ ۹۲» را به عنوان یکی از تای‌این‌ها منتشر کرد. این مجموعه همان ظاهر و حس و حال مجموعه‌ی محبوب و دوست‌داشتنی «ایکس‌من: مجموعه‌ی کارتونی» را داشت که از سال ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۷ پخش می‌شد. «کرس سیمز Chris Sims» و «چاد باوِرز Chad Bowers» همچنان نویسندگی کمیک را برعهده خواهند داشت. طراحی مجموعه را «آلتی فیرمانسا Alti Firmansyah» (طراح کمیک «استار-لرد و کیتی پراید») به دوش می‌کشد و «دیوید ناکایاما David Nakayama» نیز طرح جلد مجموعه را می‌زند.

مارول همچنین اعلام کرده که مجموعه‌ی «موج‌سوار نقره‌ای» از «دن اسلات» و «مایک آلرد» یکبار دیگر در دنیای جدید به چاپ می‌رسد. علاقه‌ی «اسلات» به مجموعه‌ی تلویزیونی Doctor Who در این کمیک کاملاً مشهود است. او این موجود کیهانی تنها و سرگردان را در کمیکش با «دان گرینوود Dawn Greenwood» در یک تیم قرار داده، دختری که قوی‌تر و ماجراجوتر از آنی است که خودش بداند. اوایل ۲۰۱۶ منتظر این کمیک باشید.

حالا که حرف از یک اسپن‌آف از سریال «مامورین شیلد» در میان است شاید جای تعجب نباشد که مارول بخواهد به انتقامجوی سابق محبوب «ماکینگ‌برد» یک عنوان اختصاصی بدهد. این مجموعه را «چلسی کین Chelsea Cain» خواهد نوشت ولی هنوز اطلاعاتی از طراح یا داستان کمیک در دست نیست. «کین» در مورد کمیک گفته:

راستشو بخواید، نکته‌ی جالب درمورد نوشتن ماکینگ‌برد اینه که اون هیچوقت کمیک اختصاصی خودشو نداشته. اون فقط تو داستانای بقیه حضور داشته. پس بنابراین ما اصلاً نمی‌دونیم که اون واقعاً کیه. شاید قبلاً روایت داخلی رو تو یه کمیکی داشته باشیم ولی هیچوقت چیزی نداشتیم که هیچ جور پیشرفت عمیق کاراکتر رو بهمون بده.

شما در مورد این کمیک‌ها چه فکری می‌کنید؟ کدام کمیک توجه شما را جلب کرده؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.