مارول و ساخت یک انیمیشن سینمایی برای اسپایدی

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, آوریل 23rd, 2015

در سینماکان امسال، رئیس بخش پویانمایی سونی پیکچرز، Tom Rothman رسما از ساخت یک انیمیشن سینمایی با محوریت کاراکتر اسپایدرمن خبر داد.

 

Tom Rothman درکنار اعلام ساخت یک انیمیشن سینمایی از اسپایدرمن، حضور دو کارگردان جوان و سرشار از ایده هالیوود یعنی پیل لورد و کریس میلر در این پروژه را تایید کرد.

از جمله کارهای این دو میتوان به «۲۱ و ۲۲ خیابان جامپ»، «لگو فیلم» و «ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی» اشاره کرد. این دو همچنین قرار است در پروژهای آینده لگویی وارنر و همچنین فیلم سینمایی فلش حضور داشته باشند.

هنوز جزئیات زیادی از این انیمیشن اعلام نشده است اما حضور مت تلمچ و امی پاسکال نیز بعنوان تهیه‌کننده تایید شده‌ است. همچنین گفته شده این انیمیشن کاملا مستقل خواهد بود و هیچ ارتباطی به live-action های اسپایدرمن نخواهد داشت.

sony-pictures-spider-man

سونی ۲۰ جولای ۲۰۱۸ را برای اکران فیلم انیمیشنی اختصاصی اسپایدرمن اعلام کرده‌است.

منبع: SuperHeroHype


اسپایدرمن Spider-Man

img

پیتر پارکر نوجوان توسط یک عنکبوت رادیواکتیو شده گزیده می‌شود و بدین ترتیب قدرت‌هایی عنکبوتی بدست می‌آورد. بعد از مرگ عمویش بن، که پیتر می‌توانست جلویش را بگیرد، او آموخت که «قدرت زیاد مسئولیت زیادی را می‌طلبد». پیتر پارکر سوگند خورد بی‌گناهان را از گزند آسیب محافظت کند و تبدیل به اسپایدرمن شگفت‌انگیز شد.