مارول نقشه Battleworld را منتشر کرد

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, نوامبر 26th, 2014

مارول نقشه‎ی جدیدی از Battleworld منتشر کرد، این نقشه بخشی از عنوان آینده مارول یعنی جنگ‌های نهان (Secret Wars) می باشد. این دنیا شامل چندین جهان مختلف می‌باشد که هر جهان نیز خود شامل بخش ها و واقعیت های مختلفی است.

به گزارش فانتزی کمیک به نقل از کمیک بوک، Battleworld جدید شامل ۴۱ جهان مختلف می‌باشد. در نقشه منتشر شده نشان داده می‌شود که هر سرزمین از چندین دوره و چندین جهان مختلف تشکیل شده است. برای مثال منهتن دارای بخش های  گوناگون است قسمتی از منهتن متعلق به مارول ۶۱۶ و قسمتی دیگر متعلق به التیمت مارول ۱۶۱۰ می باشد. این حضور چندین دنیای مختلف در یک جهان باعث شکل دادن به این فرضیه می‌شود که احتمالا در این عنوان شاهد نبرد عظیم بین این دنیاها با یکدیگر خواهیم بود. سه منطقه بر روی نقشه جز بخش های طبقه بندی شده می باشد، و این نیز باعث افزایش این تئوری می‌شود که در Battleworld شاهد یک مولتی ورس بسیار بزرگ هستیم. با این حال، دیگر مناطق Battleworld دارای نام‌های مشخصی می‌باشند و این به ما کمک می‌کنند تا بدانیم چه شخصیتی و در چه دوره زمانی قرار است این سرزمین را به خود اختصاص دهد. به عنوان مثال منطقه هفتم را فرض کنید “اسپایدر-لند” پس احتمالا ما باید در این زمین شاهد انواع مختلف مردعنکبوتی باشیم، هر چند این ایده را در عنوان دنیای عنکبوتی که در حال منتشر شدن از سوی مارول هست شاهد هستیم.

نقشه Battleworld

جنگ‌های نهان یکی از بزرگترین رویداد های مارول در تابستان ۲۰۱۵ می‌باشد، که در آن هر شخصیتی از هر جهان و زمان و دوران در یک عنوان و در یک سیاره منحصر به فرد در کنار یکدیگر قرار میگیرند. در دنیایی که ابرقهرمانان و ابرشروران بسیاری وجود دارند که باید با یکدیگر به مقابله بپردازند. در رویداد اصلی که در سال ۱۹۸۴ به چاپ رسید تعدادی از ابرقهرمانان مارول توسط فردی به نام Beyonder به کهکشانی به نام Battleworld که در اصل خودش ساخته بود تا جنگی میان بزرگترین ابرقهرمانان و ابرشروران دنیای مارول به راه بیاندازد منتقل می‌کند. این عنوان قرار است در هشت شماره توسط جاناتان هیکمن نوشته و توسط ایساد ریبیک طراحی شود.

به طور طبیعی، این نقشه سئوالات بیشتری را نسبت به پاسخ هایش به ارمغان می آورد. شماره اول جنگ‌های نهان قرار است در می ۲۰۱۵ منتشر بشود.

نظر شما در خصوص این عنوان چیست؟ آیا موافقیت عنوان قبلی خود را به دست می آورد؟