مارول کمیک “دارث ویدر” را چاپ می‌کند + پیش نمایش

توسط : در تاریخ : جمعه, نوامبر 14th, 2014

لحظاتی پیش انتشارات مارول اعلام کرد قصد دارد انتشار کمیک های جنگ ستارگان (Star Wars) را آغاز کند و اولین کمیکی که در برنامه دارند هم کمیکی اختصاصی از ابرخبیث داستان های جنگ ستارگان یعنی لرد دارث ویدر (Darth Vader) میباشد.

به گزارش فانتزی کمیک به نقل از SuperHeroHype، جولای امسال مارول اعلام کرد قصد شروع کمیک های Star Wars را دارد، دقایقی پیش اما رسما مشخص شد مارول نخستین کمیک از این سری را در فوریه سال آینده منتشر خواهد نمود و سپس کمیک های دیگر این عنوان را منتشر میکند. مارول قصد دارند نویسنده کمیک های “انتقام جویان جوان” (Young Avengers) یعنی Kieron Gillen و طراح کمیک های ایکس من یعنی Salvador Larroca را برای اولین شماره از این کمیک ها انتخاب کند. مارول امروز پیش نمایشی از کمیک Darth Vader #1 منتشر کرده که در زیر مشاهده میکنید:در توضیحات این کمیک اینگونه آمده:

“از نخستین باری که دارث ویدر در پرده های سینما ظاهر شد، یکی از محبوب ترین شخصیت های خبیث فیلمها بوده است. اما اکنون، ماجراهای او را پس از داستان “جنگ ستارگان ۴: امیدی تازه” در کمیک اختصاصی اش دنبال کنید. در این کمیک ها شاهد نبرد “امپراطوری” (Empire) با “ائتلاف شورشی” (Rebel Alliance) هستیم.”