مارول سری جدید «ددپول و کیبل» را معرفی کرد

توسط : در تاریخ : سه شنبه, آگوست 11th, 2015

پاییز امسال نیروی دوتایی Deadpool و Cable دوباره بازمی‎گردند.

 

DPandCABLEsplitsec-0-22bdd

مارول سری جدید کمیک خود را در پاییز امسال با حضور دو شخصیت قدیمی ددپول و کیبل با نام Deadpool & Cable: Split Second معرفی کرد. این سری به صورت دیجیتالی و در قالب کمیک‎های Infinite دنیای مارول منتشر خواهد شد.

Split Second به نویسندگی فابیان نیسزا و طراحی رایلی براون که هر دو سابقه کار بروی سری اول این کمیک‌ها را دارند را خواهد بود.

توضیحات این کمیک بدین صورت آمده:

به اونا بگید یه تیم دو نفره پرانرژی خاص، تیم دونفره عجیب با اسلحه، تبدیل کننده‎های کمیک‎های دهه نودی به دو کاراکتر، ددپول و کیبل برگشته‌ان بچه جون!

درسته، مزدور پرحرف و سرباز ترش‎رو دوباره تو این سری جدید با هم‌ان! زمانی که کیبل تصاویری از آینده و مرگ یک مرد رو می‎بینه، تصمیم می‎گیره که به هر قیمتی شده جلوی این اتفاق رو بگیره! تا ۳ حدس می‎تونید بزنید که چه کسی مأمور مرگ اون مرد می‎شه. تیم مورد علاقه فابیان نیسزا و رایلی براون دوباره گرد هم اومدن تا این جانیان رو دوباره برگردونن و این خیلی حس خوبیه!

نیسزیا در مصاحبه‎اش با Polygon گفت:

این داستان داستانی از یافتن عشق و از دست دادن اونه. این کمیک کشمکشی برای زندگی‎ای مملو از پشیمانی و تقلا برای داشتن وجدانی انسانی است که ما رو مجبور می‎کنه تا از خودمون بپرسیم: تمام وجود من اینه؟ چیزی که می‎تونم باشم اینه؟ یعنی جرأت بهتر از این بودن رو دارم؟

براون نیز در ادامه افزود:

موضوع سفر در زمان این کمیک این فرصت رو به ما داد از تکنیک‎های داستان‎گویی خوبی استفاده کنیم و قراره یه کاری کنیم تا مغزشون به جوش بیاد… یا حداقل سرتون درد بگیره، مثل خیلی از داستان‎های سفر در زمانی خوب!

با توجه به صحبت‎های کارگردان فیلم ددپول، تیم میلر و امیدواری او برای حضور کیبل در قسمت دوم فیلم انتشار این کمیک دور از انتشار نبود.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


کیبل Cable

img

فرزند سایکلاپس که از آینده‎ای پادآرمانی به زمان حال سفر کرده است. او در دوران جوانی به ویروسی تکنوارگانیک آلوده می‎شود که در کنار قدرت‌های پیشرفته سایونیکسش کسی جرأت نزدیک شدن به او را ندارد. او همچنین مسیح دنیای میوتانت‎ها یعنی «هُپ سامرز» را نیز بزرگ کرده است.