مارول خبر انتشار سری جدید “پو دمرون” را اعلام کرد

توسط : در تاریخ : جمعه, ژانویه 15th, 2016

مارول دیروز از طریق یو اس ای تودی اعلام کرد مجموعه ی جدیدی از کمیک های جنگ ستارگان بر اساس فیلم “بیداری نیرو” و با تمرکز بر کاراکتر “پو دمرون” را منتشر خواهد کرد.

 

“جنگ ستارگان : پو دمرون” ، مجموعه کامیکی به نویسندگی چارلز سول و طراحی فیل ناتو است که در آوریل سال جاری، با تمرکز روی کاراکتر “پو” از فیلم هفتم مجموعه ی جنگ ستارگان( بیداری نیرو) منتشر خواهد شد.

635883794458642178-SW-POE-1

در این سری، سول و ناتو قصد دارند ما را با “پو” به عنوان یک کاراکتر، بیش از پیش آشنا کنند. ضمنا قرار است لوکیشن های جدید و قدیمی به تصویر کشیده شوند، بی بی- ایت حضور داشته باشد و بعضی از خلبانان اکس-وینگ معرفی شوند یا با عمق بیشتری به آن ها پرداخته شود. مجموعه قرار است روی زندگی پو در سلسله وقایعی که نهایتا او را به اتفاقات فیلم “بیداری نیرو” می رساند تمرکز کند و آن ها را به تصویر بکشد. نویسنده درباره ی مجموعه می گوید :

کاوش نکردن زندگی کسی که تمام عمرش با جمهوری قدیمی و شورشی ها و تمام آن اسطوره ها و افسانه ها اشباع شده است، احمقانه است. اگر درست درباره اش فکر کنید، او هم مثل خود ما بزرگ شده است : با شنیدن تمام آن داستان ها .

از همه مهم تر، سول برنامه دارد یک ویلین جدید را در قالب دشمن اصلی پو درون تشکیلات first order در این مجموعه معرفی کند. او چیز زیادی را در این باره فاش نکرد، به جز ذکر احتمالات فراوان داستان گویی در جهان جنگ ستارگان و افزودن این موضوع که : “شخصیت منفی ای که ما در حال کار کردن روی آن هستیم، قرار است حس تازه و جالبی داشته باشد. ”

تاریخچه ی پو پیش از این درون میتولوژی جنگ ستارگان دو بار کاویده شده بود. بار نخست ، نسب و خاندان او در “جنگ ستارگان ” امپراطوری از هم پاشیده” مورد بررسی قرار گرفته بود و بعد در مجموعه داستان کوتاه گرگ روکا با عنوان “پیش از بیداری” .

“جنگ ستارگان : پو دمرون” طبق اعلام مارول در آوریل ۲۰۱۶ انتشار خود را آغاز خواهد کرد.