مارول جزئیات بیشتری از Dead No More را فاش کرد

توسط : در تاریخ : جمعه, ژانویه 22nd, 2016

همانطور که احتمالاً می‌دانید «استیو راجرز» بار دیگر قرار است به عنوان «کاپیتان آمریکا» به دنیای مارول بازگردد. مارول نیز در روز کمیک‌بوک رایگان برای این شخصیت برنامه‌ی ویژه‌ای دارد.

در روز کمیک بوک رایگان، مارول با انتشار کمیک FCBD Captain America #1، قصد دارد «کاپیتان آمریکا»ی اصلی را برگرداند. در این کمیک شاهد دو داستان خواهیم بود. یکی ماجراهای «استیو» پس از وقایع کمیک Avengers: Stand-off و دیگری پیش‌درآمدی بر واقعه‌ی Dead No More که امسال منتشر خواهد شد.

اگر میتوانستید کسی را که مرده به زندگی برگردانید، این کار را می‌کردید؟ و «بعضی‌ها» وقتی کسانی را که مرده می‌پنداشتند را در حال قدم زدن در زمین می‌بینند، چگونه با قضیه کنار می‌آیند؟

روز کمیک بوک رایگان، ۷ می است و باید منتظر انتشار پیش‌درآمدی هیجانی برای حماسه‌ی جدید مارول یعنی Dead No More بود تا ببینیم چه راز هایی از این رویداد مجهول برملا خواهد شد.


کاپیتان آمریکا Captain America

img

در دوران تیره و تار جنگ جهانی دوم، اِستیو راجِرز جوان تصمیم گرفت تا به جای ارتش در پروژه‌ی فوق سرّی ابر-سرباز دولت، که عملیات احیا نام داشت داوطلب شود. با تزریق این سرم او به انسانی با بدنی بی نقص تبدیل شد، او به کاپیتان آمریکا تبدیل شد. در مأموریتی ناموفق او برای دهه‌ها در یخی مدفون ماند، اما در نهایت توسط «انتقام‌جویان» پیدا و احیاء شد. کاپیتان بعدها رهبری این گروه را بر عهده گرفت.