لیو شریبر می‌خواهد نقش «سیبرتوث پیر» را در فیلم بعدی ولورین بازی کند

توسط : در تاریخ : جمعه, سپتامبر 4th, 2015

او هنوز جزو بازیگران نیست ولی آیا این اتفاق می‌افتد؟

4781280-oldmansabretooth

هنوز اخبار زیادی از فیلم بعدی و نهایی ولورین منتشر نشده است. تنها «هیو جکمن Hugh Jackman» اعلام کرده که این آخرین باری است که او بعنوان ولورین ظاهر می‌شود. همه می‌گویند که این فیلم بر اساس آرک داستانی «لوگان پیر Old Man Logan» خواهد بود. اگر این آخرین بار است که جکمن را بعنوان ولورین می‌بینیم، آیا امکان دارد که این آخرین رویارویی ولورین و سیبرتوث باشد؟

در برنامه «نمایش امشب» با اجرای جیمی فالون، او موضوع هیو جکمن را پیش کشید. همچنین راجع به رژیم ورزشی جکمن هم صحبت کردند. شریبر راجع به این رژیم شوخی کرد و گفت مطمئن نیست که او هم همچین کاری را بکند و جکمن را هم در رابطه با همین موضوع در توئیتر دست انداخت. ولی باز هم حدس و گمان‌هایی در رابطه با حضور او در این فیلم وجود دارد. وقتیکه از او پرسیده شد که در این فیلم بازی می‌کند یا خیر، جواب داد که هنوز مطمئن نیست که به فیلم دعوت می‌شود یا نه و گفت:

خب می‌دونید. وقتیکه پای یه لوگان پیر در میون باشه، ممکنه که یک سیبرتوث پیر هم وارد بشه.

نظر شما چیست؟ مایلید که سیبرتوث پیر را در فیلم ببینید؟

منبع: ComicVine


  • سجاد
   در پاسخ به سجاد

   اصلا دوست ندارم سیبرتوث پیر هم توی این فیلم باشه

  • عرفان
   در پاسخ به عرفان

   سیبرتوث برادر لوگان مگه نبود تو قسمت اول؟بعدش با چشتمای لیزری تو آخرش کشته شد؟ کسی میدونه جواب بده

   • ماسیمو
    در پاسخ به عرفان

    نه خوب اونم فناناپذیره مثل وولورین !

   • محمدباقر
    در پاسخ به عرفان

    سایبرتوث برادر وُلْوورین هست که هم تو مردان ایکس ۱ و هم تو مردان ایکس ۴ حضور داشته با دو بازیگر مختلف. جواب شما منفیه! سایبرتوث تو مردان ایکس ۱ و هم تو مردان ایکس ۴ مورد اصابت لیزر قرار گرفت و تو مردان ایکس ۴ زنده موند. سایبرتوث توانایی هایش تقریبا مثل برادرش، ولوورین هست او قابلیت ترمیم داره، عمر طولانی داره و تنها تفاوت او اینه که ناخن سایبرتوث بلند و تیز میشه مثه چنگال ولورین که از دستش میزنه بیرون. در اینجا به علت قابلیت ترمیمی که داشته زنده میمونه یعنی تو مردان ایکس ۱ نمرده و خودش رو ترمیم کرده. امیدوارم مطالبم براتون مفید بوده باشه.

    • مهران فلاح
     در پاسخ به محمدباقر

     خیر دوست من ویکتور کرید برادر ولورین نیست. این خاستگاه چیزی بود که فقط توی فیلم نمایش داده شد و در کمیک ها سیبرتوث هیچ نسبتی با ولورین نداره.

   • ADC
    در پاسخ به عرفان

    نه ، سایبرتوس برادر ولورین نیست .
    سایبرتوس خدمتکار خانواده ی جیمز ( ولورین ) بود . وقتی پدر جیمز برای او یک خدمتکار دختر جدید اورد رابطه ی سایبرتوس و جیمز به کمک اون دختر دوستانه شد تا این که این سه نفر ( جیمز سایبرتوس و دختر خدمتکار ) به بهترین دوستای هم دیگه تبدیل شدن اما متاسفانه لوگان ( اونموقع لوگان اسم پدر سایبرتوس بود ) از این دوستی خوشش نمیامد برای این که او از ادم های پولدار متنفر بود و برای همین پسرش را ( سایبرتوس ) کتک میزد و به این شکل سایبرتوس پسری عقده ای به بار امد و او هم کم کم مثل پدرش تنفرش از ادم های پولدار زیاد شد و برای همین دوستی بین جیمز و سایبرتوس ( سایبرتوس صداش میکنم چون که اسم اصلیشو یادم نمیاد ) از بین رفت و بعد از مدتی سایبرتوث و پدرش به کاخ خانواده ی جیمز حمله کردن و پدر جیمز رو کشتن ، برای همین جیمز عصبانی شد و پنجه های خود را برای اولین بار دراورد
    https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/7/78/Wolverine-first-claws.jpg
    و بعد پدر سایبرتوث رو کشت و روی صورت سایبرتوث زخمی به جای گذاشت و بعد مادر جیمز او را یک حیوان خطاب کرد و او را از خانه بیرون انداخت و رز ( رز اسم خدمتکار جیمز بود ) هم با او رفت . بعد از درد سر هایی که این دو کشیدند مجبور شدند به مکانی دیگر بروند . در ان جا جیمز اسم خودش رو عوض کرد و گذاشت لوگان . این دو در ان جای برای سال ها زندگی کردن تا این که پدربزرگ جیمز مرد و سایبرتوث برای انتقام برگشت و درگیری بزرگی بین لوگان و سایبرتوث درگرفت تا این که رز به صورت تصادفی با پنجه های خود لوگان کشته شد .
    http://i.imgur.com/uNyxBqZ.jpg
    و برای همین او تا مدت طولانی خودش رو از مردم پنهان کرده بود .

  • detective
   در پاسخ به detective

   طبق خط زمانی مجموعه و تحول خود سیبرتوث، همون بازیگر قسمت ۱ش بیاد فک کنم بهتره. بیشتر قیافش میخوره. البته خود لیو شرایبر رو هم با گریم میشه درستش کرد نسبت به قیافه ی اصلی سیبرتوث.

  • عرفان
   در پاسخ به عرفان

   دوستان یه سوال دیگه تو فیلمای مردان ایکس تو قسمت the last stand دکتر چارلز میمیره و تو قسمت
   days of future past زنده میشه گیج شدم هم اینکه شخصیت های دیگه هم میمیرن بعد دوباره زنده میشن،قسمت های بعدی گذشتشونو نشون میده؟

   • detective
    در پاسخ به عرفان

    اگه بعد از تیتراژ the last stand دیده باشی نشون میده که پروفسور، با قدرتش ذهنیش رفته بوده تو بدن برادر دوقلوش که قبلا دچار مرگ مغزی شده بوده. البته برادر دوقلو رو تو wiki خوندم شاید هم یه کلون باشه که پروفسور رفته تو بدنش. اولای فیلم هم خود پروفسور تو کلاس توضیح داده بود. بعد از تیتراژ the wolverine هم نشونش میده که صحیح و سالمه.
    شخصیتهای دیگه هم آخرای days of future زنده میشن که به لطف تغییر زمانی توسط وولورین بود.

    • عرفان
     در پاسخ به detective

     آخر the last stand رو دیده بودم ولی آخه چهره اون شخص رو که نشون نداده بود که.پس چطور تو wiki نوشته بود که برادر دو قلوشه؟

     • detective
      در پاسخ به عرفان

      وقتی گفتش: hello moira، صدای خود پروفسور بود. راستش خودمم درست نمیدونم یا برادر دوقلوشه یا یه کلون از خودش ساخته که فقط هوشیار نیست. (یه جور بدن یدکی)

  • Ali
   در پاسخ به Ali

   عالیه خیلی با کاراکترش حال میکنم

  • FEIZ
   در پاسخ به FEIZ

   اگه فقط این شخصیت ویلین فیلم باشه، نه(چون برای من جذابیتی نداره دیگه یه آدمی که فقط ناخون هاش اینجورین رو دیگه تو قسمت قبل دیدیم،دوباره بیاد چیز جدیدی نیست.).
   اگه یکی از چند ویلین فیلم باشه، اره.

  • mohammadreza2099
   در پاسخ به mohammadreza2099

   عالی میشه کمیک لوگان پیر فوق العاده بود حالا فیلمش رو بسازن با سایبر توث پیر عالی

  • flash
   در پاسخ به flash

   سلام ببخشید من یه سوال راجع به فیلم days of future past داشتم.میخواستم بپرسم که صحنه میان تیتراژ هست که داره اهرام مصرو بلند میکنه اون قضیش چیه؟

  • Mr.Osborn
   در پاسخ به Mr.Osborn

   Apocalypse اون?

   ۰مگه اون دخترنبود?? مگه اپوکالیپس مرد نیست?!!!

  • pourya
   در پاسخ به pourya

   یه سوال…………ولورین چطور پیر میشه؟؟؟؟
   مگه قابلیت احیا نداره ؟؟؟
   مگه سالای زیادی زندگی نکرده؟؟؟

   • M.Bagher Sobhani
    در پاسخ به pourya

    ولوورین اصلا پیر نمیشه همیشه جوون میمونه و قیافشم در فیلم روزهای گذشته آینده دیدیم که حتی با گذشت ۱۰۰ سال اصلا فرقی نکرده علتشم به توانایی ترمیم کردنش برمیگرده و سلول هاش فرسوده نمیشن. به عبارت دیگه عمر جاودان داره چون یه جهش یافتست و دارای عنصر خیالی و افسانه ای آدمانتیوم می باشد.

    • عرفان
     در پاسخ به M.Bagher Sobhani

     آقا به نظرم اونیکه میگی ماله wolwerine بودااا؟هاااا؟ روز های گذشته آینده نبود.

     • m.bagher sobhani
      در پاسخ به عرفان

      چرا درست گفتم در روزهای گذشته آینده ولوورین به ۶۰ سال پیش رفت و اصلا پیر نشد قیافشم تغییر نکرده. اون میتونه تا یه سنی رشد کنه بعد از او اصلا و ابدا تغییر نمیکونه مثلا ممکنه مدل موهاش رو عوض کنه اما به هیچ وجه پیر نمیشه.

    • M.S.A.A
     در پاسخ به M.Bagher Sobhani

     پس یکی بهم بگه چه طوری تو کمیک Old Man Logan این همه پیر شده 😀

     • Artemis
      در پاسخ به M.S.A.A

      فکر نمیکنم اینطوری باشه که اصلا پیر نشه
      سال های خیلی زیادی لازمه که پیر بشه،چون سلول هاش پشت سرهم تقسیم میشن و جدید به وجود میاد،ولی در نهایت لوگان هم پیر میشه

      • عرفان
       در پاسخ به Artemis

       راس میگه وقتی که قبل از جنگ جهانی اول بچه بود و تو جوونیش جنگ جهانی شروع شد و تاحالا تو یه شکل مونده شاید یه چند تا خط رو صورتش بیفته و موهاش کمی سفید بشه

  • .AMIR.
   در پاسخ به .AMIR.

   اگه بیاد خیلی خوبه میشه خیلی شخصیت بداسی داشت توی اریجینز

  • عرفان
   در پاسخ به عرفان

   آقای یه سوال : ((جین)) که توی قست دوم غرق شد چجوری با چشما لزری اون مرده که اسمشو یادم یرفته زنده شد؟ طلسم شده بود؟عمر جاودان داشت؟کسی میدونه بگه

   • M.Bagher Sobhani
    در پاسخ به عرفان

    تا اون جایی که من از فیلم مردان ایکس ۳ فهمیدم درسته جین غرق شد اما اینکه جین توانست آب یه دریا رو کنترل کنه و بعدش غرق شد باعث شد که نیروش بیشتر از قبل بشه و شخصیتش عوض شده بود و به اصطلاح نیروش کنترلش میکرد. نه جین عمر جاودان نداره فقط قدرتش زیادتر شده بود و در آخر توسط ولوورین کشته شد هر چند در روزهای گذشته آیند به علت تغییر سیر زمانی دوباره زنده شد و برگشت.

    • عرفان
     در پاسخ به M.Bagher Sobhani

     زنده شد ؟؟؟ کجاش زنده شد؟ اصلا توش نشون نداد که

     • m.bagher sobhani
      در پاسخ به عرفان

      شما روزهای گذشته آینده رو ببینید ولوورین باید برای تغییر دادن چیزی به گذشته بره و وقتی کارش رو انجام کرد تو اتاقش بیدار میشه و در عین ناباوری میبینه سیر تاریخ عوض شده و جین نمرده که بخواد زنده بشه و اسکات زندست.

  • عرفان
   در پاسخ به عرفان

   ببخشید بازم یه سوال دیگه : مگه تو wolwerine اون شوالیه روباتیک که اون دوست پیرش اونو کنترل میکرد و اکسیر جوانی ولورینو ازش گرفت و چنگال های آهنی ایش رو برید،چطور به چنگال هاش به
   چنگال های استخوانی تبدیل شد و موقتا قیافش مثل ۲۰۰ ساله ها شد چطور به بدنش برمی گردونه؟
   دکتر چارلز و اونی که قدرت مغناطیسی داره بازم آهن بهش تزریق میکنن؟

   • m.bagher sobhani
    در پاسخ به عرفان

    حالا جوابتون رو کامل میدم تا شیر فهم بشید. در فیلم مردان ایکس ۴ با عنوان بنیان مردان ایکس ولوورین یک پزشک برای بالا بردن قدرت بدنی و افزایش استحکام چنگال هایش پروژه ایکس رو اجرا میکنه. در این پروژه یه عنصر افسانه ای که از فضا به زمین خورده و استحکام بسیار زیاد داره بنام آدمانتیوم استفاده میکنه. این عنصر در سپر کاپیتان آمریکا استفاده میشه. در این پروژه ولوورین بعد از انجام آن فرار میکنه و در آخر فیلم با گلوله ای از جنس آدمانتیوم به سرش تمام حافظه اش رو از دست میده و نمیدونه کیه و…. در فیلم ولوورین اون مرده عنصر آدمانتیوم را از بدن ولوورین بیرون میکشه تا به همراه دی ان ای ولوورین عمر جاودان پیدا کنه ولی بعد ولوورین مثه اول فیلم مردان ایکس ۴ چنگال های استخوانی بدون آدمانتیوم ازش بیرون میاد البته در روزهای گذشته آینده با سفر به گذشته به بعد از تزریق آدمانتیوم برمیگرده و با تغییر سیر زمانی اینکه ولوورین جین رو نکشته پس اتفاقات فیلم ولوورین هم براش نیافته و در آخر فیلم روزهای گذشته آینده او چنگال با پوشش آدمانیوم دارد. از نظر سیر زمانی اول مردان ایکس ۵ اتفاق می افته بعد مردان ایکس ۴ بعد ۱ و ۲ و ۳ بعدش ۶ بعد از مرگ جینه و سپس ۷ که با تغییر سیر زمانی اتفاقات ۶ یعنی فیلم ولوورین انگار اتفاق نیافتاده و همه صحیح و سالم هستند. امیدوارم مطالبم مفید براتون بوده باشه.

  • m.bagher sobhani
   در پاسخ به m.bagher sobhani

   البته تصحیح کنم در مردان ایکس ۷ روزهای گذشته آینده ولوورین به قبل از تزریق آدمانتیوم و از دست رفتن حافظه برمیگرده البته چون حافظه ی آیندش به گذشته اومده چیزی از حافظه گذشتش به یاد نداره. من کلا مجموعه فیلمهای مردان ایکس رو چندبار دیدم و خیلی دوست داشتم و همش رو حفظم.

  • M.Bagher Sobhani
   در پاسخ به M.Bagher Sobhani

   مجموعه فیلم های مردان ایکس ادامه داره سال بعد مردان ایکس ۸ با نام آخرالزمان می آد سپس مردان ایکس ۹ با نام گمبیت بعد مردان ایکس ۱۰ که با نام ددپول میشناسیم سپس ایکس فورد و فیلمی دیگر به نام ولوورین.

سیبرتوث Sabretooth

img

ویکتور کرید جهش‌یافته‌ای با خوی حیوانی با لقب «دندان شمشیری Sabretooth» است. او یک عضو و همچنین نمونه پروژه سلاح ایکس بوده است و دشمن اصلی ولورین است. برخلاف ولورین، او غرایز حیوانی‌اش را با آغوش باز پذیرفته است.