«لسلی اوگامس» در نقش «بلاند ای»

توسط : در تاریخ : شنبه, جولای 11th, 2015

برنده جایزه تونی و امی بهترین بازیگر زن و همچنین بهترین خواننده، «لسلی اوگامس Leslie Uggams» در وب سایت رسمی خود اعلام کرد که قرار است با کمپانی فاکس قرن ۲۰ در نقش «بلاند ای Blind AI» در فیلم ددپول همکاری کند.

بلاند ای یک مامور اطلاعاتی و قهرمان جنگ بریتانیاست که در کنار کاپیتان آمریکا در طول جنگ در اروپا مبارزه کرده است. بلاند ای یکی از مهمترین کارکترها در ریشه ددپول می‌باشد چرا که بلاند ای ددپول را تا حدودی نسبت به آنچه که باید انجام دهد تربیت می‌کند.

هنگامی که لیست بازیگران مورد نیاز مجموعه ددپول به بیرون درز کرد برای شخصیت بلاند ای اینگونه توصیف شده بود :

دنیوی، داری حس کمدی در بعضی اوقات، داری زبان تیز، جدی و گاهی اوقات بامزه.

اگر ددپول یک کارکتر جالب هست، ما بیشتر از هر چیزی باید منتظر دیدن شخصیت بلاند ای باشیم. همچنین اخباری نیز به گوش می‌رسد که شخصیت ددپول همان ددپول همیشگی درون کمیک‌بوک‌ها نخواهد بود و آن بیماری اسکیزوفرنی را که گاه باعث جذابیت چندبرابری شخصیتش میشد نخواهد داشت هر چند این موضوع تا به اکنون تایید نشده است.

خلاصه این فیلم نیز بدین صورت بیان شده است:

برگرفته از غیر عادی ترین ضد قهرمان کمیک‌های مارول، ددپول خاستگاه یکی از عوامل اصلی و سابق نیروهای ویژه را که حالا تبدیل به اجیر شده‌ای پولکی با نام وید ویلسون شده است را روایت می‌کند که به دنیال انجام آزمایشاتی قدرت‌هایی چون احیاء را به دست آورده و نام ددپول را برای خود برگزیده است. مجهز شده با انواع و اقسام سلاح‌ها و با حسی تاریک از شوخ‌طبعی ددپول در جستجوی مردی است که زندگی‌اش را نابود کرده است.

«ددپول Deadpool» قرار است به وسیله «تیم میلر Tim Miller» که این فیلم اولین ساخته بلندش خواهد بود، کارگردانی شود و «رت ریس» و «پل ورنیک» که درکارنامه خود فیلم موفق «سرزمین زامبی Zombieland» را دارند نیز فیلمنامه‌نویس این فیلم خواهند بود. فوریه ۲۰۱۶ (بهمن ۱۳۹۴) برای اکران این فیلم اعلام شده است.


ددپول Deadpool

img

وید ویلسون نمونه‎ی سابق آزمایشی پروژه «سلاح ایکس»، پس از آزمایشات به قابلیت احیای بدنی (چیزی شبیه به ولورین) دست پیدا می‎کند. قدرت‎ها و صفات خاص ددپول در کنار هم از او یک شخصیت خشن، از نظر روانی متزلزل و مزدوری غیر قابل پیشگویی ساخته است. «مزدور پرحرف» برای شکستن دیوار چهارم نیز زبان‎زد است.