لحظه شماری برای فیلم انحصاری «Black Widow»

توسط : در تاریخ : شنبه, فوریه 18th, 2017

آن‌طور که در خبرها شنیده می‌شود، اسکارلت جوهانسون برای بازی در فیلم انحصاری بلک ویدو- Black Widow اعلام آمادگی کرده، هرچند طبق اظهارات این بازیگر، هنوز تا ساخت این فیلم اختصاصی زمان زیادی مانده است.

در نشست اخیر جوهانسون با «مجله فیلم» پیرامون فیلم سایبر پانکی- جنایی Ghost in the Shell، در نهایت صحبت به دنیای مارول و جای خالی فیلم بلک ویدو کشیده شد. در حالی که کمپانی مارول تا اواسط سال ۲۰۱۹ برنامه مفصلی برای ساخت فیلم‌هایش دارد، اما هم‌چنان فیلمی با محوریت این زن افسونگر روسی در میان عناوین این لیست به چشم نمی‌خورد.

جوهانسون گفت: «من با کوین فایگی- Kevin Feige راجع به این موضوع صحبت کردم، ما کاملاً در این مورد هم نظریم. فکر می‌کنم هر دوی ما موافقیم که این کاراکتر برای یک فیلم مجزا کاملاً مناسبه، الان تنها موضوع مهم برای من و کمپانی مارول زمانه.»

black-widow-wallpaper-7

جوهانسون همچنین در رابطه با موانع احتمالی موجود بر سر راه ساخت فیلم بلک ویدو صحبت کرد. او یکی از این مشکلات را لیست بلند بالای قهرمانان مارول دانست. این در حالی است که خود جوهانسون نیز به تازگی تعهداتی در ساخت چندین پروژه به این کمپانی ارائه کرده است.

جوهانسون ادامه داد:«اگر بازی توی این فیلم رو قبول می‌کردم، باید خودم رو کاملاً وقف این پروژه می‌کردم تا نتیجه کار فوق‌العاده از آب دربیاد. این فیلم باید بهترین نسخه ممکن بشه. در غیر این‌صورت من هرگز این کار رو قبول نمی‌کنم.»

فیلم بعدی در فهرست مارول، قسمت دوم نگهبانان کهشکان است که در تاریخ پنجم مِی به نمایش در می‌آید. در محصول جدید این کمپانی به کارگردانی جیمز گان، بازیگرانی همچون کریس پرت، زویی سالدانا، دیو باتیستا، وین دیزل، بردلی کوپر، مایکل روکر و کارن گیلان به ایفای نقش پرداخته‌اند.

منبع: CBR


  • Emerald Archer
   در پاسخ به Emerald Archer

   بیشترین شخصیتی های مارول و دی سی که طرفداران به فیلم انحصارشون نیاز دارند:
   مارول: بلک ویدو(به حرف هواداران گوش دادند)
   دی سی: گرین ارو(با اینکه از بلک ویدو بهتره اما گوش دی سی بدهکار نیست)

  • حنیف
   در پاسخ به حنیف

   مارول از نظر اهمیت دادن به شخصیت هاش فوق العاده عمل کرده کرچه یکم کم گذاشته ولی نسبت به دی سی که ۴۹% بتمن ۴۹%سوپرمن و ۲درصدحضور بقیه کاراکترهاش در فیلم که یکونیم درصدشم مال جوخه خودکشی هست .دی سی هم ظرفیت زیادی داره اما داره خودشو هدر میده

   • Kilowog
    در پاسخ به حنیف

    شاید این حرف شما برایه دی سی قبله ریبرث صدق کنه ولی بعده ریبرث داره بهترین عناوینا از روی تمام شخصیت هاش و زوایاش چاپ میکنه.

    • Emerald Archer
     در پاسخ به Kilowog

     منظور ایشون اهمیت ندادن دی سی در دنیای سینمایی بود فکر می کنم. که منم تقریبا باهاشون موافقم.چرا؟
     چون طرفدار گرین ارو هستم؛ شخصیتی که فکر می کنم دی سی کلا باهاش حال نمی کنه چرا؟ چون…
     فقط در یک زمینه تلویزیون به گرین ارو اهمیت میده و تا به حال حتی یکبار هم بهترین کماندار کمیک رو در سینما راه نداده با اینکه کاملا پتانسیل یک فیلم انحصاری رو داره!
     یا در زمینه بازی سازی مثلا! باید قبول کرد که الان گرین ارو بیشترین شخصیت که نیاز به یه بازی داره.
     از اون سمت مارول داره از بلک ویدو یه فیلم انحصاری می سازه..یا در زمینه کمیک های انحصاری که شاید بعد ریبرق اوضاع کمی در اهمیت دادن بهبود پیدا کرده باشه اما قبلش رو یه نگاه بکنید:
     گرین ارو کمیک های اختصاصیش بیش از ۴۰ سال از حضورش در کمیک طول کشید اونوقت مارول موقعیت رو مناسب می بینه و روی گرین ارو اسپری بنفش میگیره و بعد قهرمانی میاد به اسم هاکای که جالبه که مارول از همون اول کمیک هاشو چاپ می کنه. والا…من که خیلی از این بی محلی کردن های دی سی به شخصیت های به جز بتمن و سوپرمن ناراضیم.