«لاندو» نیز به جمع تازه‌ترین کمیک‌های مارول می‌پیوندد

توسط : در تاریخ : یکشنبه, آوریل 19th, 2015

مارول کامیکس خط تولید کمیک‌های «جنگ‌های ستاره‌ای» خود را در ماه جولای با کمیک «لاندو» افزایش می‌دهد.

این کمیک پنج قسمتی که توسط «چارلز سول» نوشته و توسط «الکس مالیف» کشیده می‌شود پنجمین اثر از مجموعه‌ی «جنگ‌های ستاره‌ای» مارول را رقم می‌زند. این کمیک مربوط به دورانی است که «لاندو» هنوز در اپیزود ۵ معرفی نشده بود، هرچند چارلز سول قول داده که وی هنوز نیز همان کاراکتری است که هواداران عاشقش شده‌ بودند. سول گفته:

قبل از «شهر ابر»، قبل از رویارویی باشکوهش با «ستاره‌ی مرگ»، لاندرو کالریسان فقط یه مردی بود که سعی داشت راهشو تو جهانی باز کنه که مصمم بود تا اونو به عنوان باحال‌ترین شخص تمام کهکشان نشناسه. ولی لاندو نقشه‌ای داره که همه‌ی این جریاناتو عوض می‌کنه… و این نقشه با معامله‌ای برای تمام عمرش شروع می‌شود.

شخصیت لاندو در «امپراطوری دوباره ضربه می‌زند» معرفی شد و توسط «بیلی دی ویلیامز» جان گرفت و جزو محبوب‌ترین‌های «جنگ‌های ستاره‌ای» شد. وی همچنین نقش مهمی در «بازگشت جدای» نیز برعهده داشت و به غیر از آن در بسیاری از کمیک‌های «جنگ‌های ستاره‌ای» نیز نقش کلیدی داشته، چه در نقش فرعی چه در نقش اصلی.


جنگ ستارگان Star Wars

img

جنگ‌های ستاره‌ای یا جنگ ستارگان نام یک سه‌گانه فیلم در ژانرهای علمی-تخیلی و اکشن خلق‌شده توسط جورج لوکاس است. بعدها، فیلم‌های دیگری به عنوان ادامهٔ این سه‌گانه ساخته شده‌اند. تاکنون در مجموع شش فیلم زیر عنوان جنگ ستارگان قرار دارند که هفتمین فیلم با عنوان «بیداری نیرو» در دسامبر 2015 اکران خواهد شد.