کمیک جدیدی از محافظین کهکشان چاپ می‌شود

توسط : در تاریخ : جمعه, نوامبر 14th, 2014

پس از موفقیت بینظیر فیلم “محافظان کهکشان” مارول قصد دارد کمیک جدیدی از این سری را منتشر کند.

به گزارش فانتزی کمیک به نقل از IGN، این عنوان که “جهان مارول: محافظان کهکشان” (Marvel Universe: Guardians of the Galaxy) نام دارد، قرار است اقتباسی باشد از مجموعه کارتونی محافظین کهکشان که سال ۲۰۱۵ به روی آنتن خواهد رفت. این کمیک توسط Joe Caramagna نوشته شده و تمام اپیزود های Guardians of the Galaxy: the Animated Series را در طراحی خود پوشش خواهد داد.

پیش از نیز کمیک های “جهان مارول: مرد عنکبوتی نهایی” (Marvel Universe: Ultimate Spider-Man) و “جهان مارول: اتحاد انتقام جویان” (Marvel Universe: Avengers Assemble) تأیید شده بود که هر دوی اینها را نیز Caramagna خواهد نوشت و نسخه کمیکی انیمیشن هایشان هستند.

این کمیک (و همچنین انیمیشن اش) روی کاراکتر های اصلی محافظان کهکشان که در فیلمش نیز حضور داشتند می پردازد؛ شخصیت هایی مثل Star-Lord، Gamora، Drax، Rocket Raccoon، و Groot. امسال چند کمیک دیگر نیز برای عنوان محافظان کهکشان منتشر شده بود که اسپین آف های کمیک اصلی بودند مثل کمیک Rocket Raccoon یا Star-Lord که ماجراجویی‌های دو شخصیت اصلی را روایت می‌کند و کمیک Guardians 3000 که داستانهای محافظین را در قرن ۳۱ میلادی دنبال میکرد. همچنین پیش‌تر نیز کمیکی مستقل برای شخصیت Gamora تأیید شده بود.

تاریخ مشخصی برای انتشار کمیک Marvel Universe: Guardians of the Galaxy اعلام نشده است و همچنین تاریخ پخش انیمیشن آن نیز مشخص نیست اما به طور قطع مدتی بعد از نمایش انیمیشن این کمیک شروع به انتشار خواهد کرد.