کراس اور سریال های Flash و Arrow!

توسط : در تاریخ : جمعه, نوامبر 14th, 2014

به تازگی CW اعلام کرده قرار است اپیزودی مشترک با حضور Arrow و Flash در هفته نخست دسامبر به روی آنتن برود.

به گزارش فانتزی کمیک به نقل از SuperHeroHype، امروز یکی از مسؤولین شبکه تلوزیونی CW (میزبان سریال های Arrow و the Flash) درمورد این اپیزود اینچنین توضیح داده است: “بری بسیار هیجان زده شده که الیور، فلیسیتی، و دیگل به شهرش آمده اند تا درمورد حوادثی که با بومرنگی کشنده مرتبط هستند، تحقیق کنند. او خوشحال است که با دوستانش (الیور و سایرین) یک تیم را تشکیل دهند. بری از الیور درخواست میکند تا اگر مایل است، به وی در متوقف سازی ری بیوولو (Ray Bivolo) با بازی پاتریک سابونگوی کمک کند. بری بدنبال اوست. بیوولو با کنترل احساسات مردم از آن ها سوءاستفاده کرده و به یک بانک دستبرد زده است. اما رابطه میان دو قهرمان، آنطور که بری انتظار داشت پیش نمیرود و وقتی الیور به بری میگوید که هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری نیاز دارد، بری برای اثبات خود تصمیم میگیرد به تنهایی بسراغ بیوولو برود. وقتی بیوولو فلش را نیز مصموم می کند و او را به مرز خشم و دیوانگی می کشد همگان در خطر هستند و تنها کسی که میتواند ماجرا را پایان بخشد، Arrow است.”

این اپیزود توسط Glen Winter کارگردانی شده و Greg Berlanti و Andrew Kreisberg نویسندگان آن خواهند بود و در تاریخ دوم دسامبر سال جاری پخش خواهد شد. درضمن نام آن نیز “فلش برعلیه ارو” (Flash vs. Arrow) میباشد.

اما درمورد پایان این کراس اور و حضور فلش در سریال Arrow که قرار است “شجاع و دلیر” (The Brave and The Bold) نام بگیرد، توضیحاتی ارائه شده است: “الیور، آرسنال، و دیگل بدنبال یافتن قاتل بومرنگی با نام Digger Harkness با بازی نیک تارابی هستند اما وقتی متوجه میشوند با گروه A.R.G.U.S. سروکار دارند، شگفت زده میشوند. دیگل از لیلا می پرسد که چرا A.R.G.U.S. وارد ماجرا شده اما او معطل میکند تا اینکه Harkness به ساختمان حمله میکند و چند مأمور را هم می کشد و لیلا را مورد هدف قرار می‌دهد. الیور وارد نبرد میشود و دوست قدیمی اش فلش به کمک‌اش می‌آید؛ هارکنس از مهلکه می‌گریزد قهرمانان با همدیگر متحد میشوند تا Harkness را از سر راه بر دارند اما او پنج بمب در شهر کار گذاشته تا همه آنها به یکباره منفجر شوند…”

این اپیزود را Jesse Warn کارگردانی کرده و Greg Berlanti و Andrew Kreisberg نویسندگان آن هستند؛ و در تاریخ سوم دسامبر پخش خواهد شد. سریال “فلش” سه شنبه ها و سریال “پیکان” چهارشنبه ها از شبکه CW پخش میشوند.