فیلم مستقل شزم کارگردان خود را شناخت

توسط : در تاریخ : جمعه, جولای 21st, 2017

اخبار تازه منتشر شده حاکی بر این است که «شزم» پروژه بزرگ بعدی دی‌سی خواهد بود. این در حالیست که انتصاب کارگردان این فیلم نیز صورت گرفته است.

«دیوید اف سندبرگ» که اکثریت او را با کارگردانی «خلقت آنابل» و «خاموشی» می‌شناسند، به عنوان کارگردان فیلم مستقل شزم معرفی شد. موضوعی که هواداران را آزرده‌خاطر کرده، بی‌تجربگی سندبرگ در امر کارگردانی است. در صورت موفقیت شزم، سندبرگ به اولین موفقیت بزرگ خود در عرصه کارگردانی دست‌ خواهد یافت.

وقتی از سندبرگ سوال شد که در صورت آغاز کار پروژه، اطلاع‌رسانی‌ای صورت خواهد کرد، او گفت: “شزم!”.
وی همچنین در این‌باره چنین اظهار داشت:

[کوین] «اسمیت» رو غافلگیر کردن و یک‌دفعه ازش پرسیدن که اوضاع تا الان چطور بوده. اون هم گفت: “تا الان که خیلی خوب بوده.” از فیلمنامه راضیه و اوضاع رو فوق‌العاده هیجان‌انگیز توصیف کرده.

shazam-cover

فیلم بعدی دنیای سینمایی دی‌سی، لیگ عدالت خواهد بود. فیلمی که تلاش‌ «بتمن» و «واندرومن» را برای تشکیل یک تیم و در انتها، رویارویی آن‌ها با شر را روایت خواهد کرد. منتها این تیم یک نقص بزرگ دارد و آن هم نبود سوپرمن است. سوپرمنی که شاهد مرگش در فیلم «بتمن در برابر سوپرمن» بودیم. البته نباید پایان آن را فراموش کنیم. پایان نوید‌دهنده‌ای که باعث آسوده‌خاطری هواداران می‌شود؛ اما همواره این سوال مطرح است که بازگشت سوپرمن چگونه خواهد بود. سمت خیر خواهد بود یا شر؟ و اینکه وارنر تا چه حد به کمیک وفادار خواهد بود؟
فیلمنامه لیگ عدالت به قلم «کریس تریو» است و توسط «زک اسنایدر» کارگردانی شده. همچنین «بن افلک»، «هنری کویل»، «گال گادوت»، «ازرا میلر»، «جیسون موموآ»، «ری فیشر» و «سیران هیندز» در آن هنرنمایی خواهند کرد.

لیگ عدالت در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷، «آکوامن» در ۲۷ جولای ۲۰۱۸، «شزم» در ۵ اپریل ۲۰۱۹، «لیگ عدالت ۲» در ۱۴ ژوئن ۲۰۱۹، «سایبورگ» در ۳ اپریل ۲۰۲۰ و در آخر «ارتش گرین لنترن» در ۲۴ جولای ۲۰۲۰ اکران خواهند شد. این در حالیست که هنوز تاریخ دقیقی برای اکران فیلم‌های «فلش»، «بتمن» و «مرد پولادین ۲» مشخص نشده است. «واندرومن» نیز چندی پیش به اکران درآمد که با استقبال منتقدین همراه شد.