فروش بازی «شوالیه آرکام» برای PC معلق شد

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, ژوئن 25th, 2015

عنوان «بتمن شوالیه آرکام» چند روزی است منتشر شده و ازهمان ابتدا بازیکنان گزارش یک سری ایرادات و باگ درنسخه PC این عنوان را دادند. حال وارنر اعلام کرده که فروش این بازی برای رایانه‌های شخصی فعلا درحال تعلیق است و یک سری توضیحات نیز دراین باره داد‌ه‌است.

sQc2M

صحبت‌های مسئول وارنر به‌شکل زیر است:

ما قصد داریم عذرخواهی کنیم، بابت مشکلاتی که برای بازی «شوالیه آرکام» درنسخه PC این عنوان افتاده‌است. این مسائل و مشکلات بسیار برای ما جدی هستند و ما قصد داریم که تا زمانی که مشکلات و وضعیت این بازی به استانداردهای تعریف شده‌ی ما نرسد، فروش این بازی را درحالت تعلیق نگه داریم. ما ازرش زیادی برای مشتریان خود قائل هستیم و قصد داریم کاری کنیم که آن‌ها تجربه بهتری در بازی با نسخه PC این عنوان بدست آورند.

همچنین میخواهیم یک تشکر کنیم از کسانی که درمورد این بازی نظر داده‌اند و باید گفت که نظرات شما برای ما باارزش است و ما تمامی نظرات و بازخوردهای این بازی را درانجمن‌های مختلف زیرنظر داریم و از شما میخواهیم اگر به پشتیبانی نیاز داشتید به این لینک مراجعه کنید. اگر از نسخه خریداری شده ناراضی هستید، از شما میخواهیم کمی شکیبا باشید تا مشکلات پیرامون این بازی حل شود. و اگر نظری در مورد این عنوان دارید به این لینک مراجع کنید.

بتمن: شوالیه آرکام بابت تمامی حمایت‌های طرفداران که باعث رسیدنش به این جایگاه شده تشکر می‌کند و از شما میخواد صبر کنید تا نسخه برورسانی شده این عنوان تمامی لذت‌های موجود دراین بازی را به شما اهدا کند.

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.


بتمن Batman

img

بروس وین که در کودکی شاهد به قتل رسیدن پدر و مادر میلیاردر خود بود، تصمیم می‌گیرد تا انتقام مرگ آن‌ها را بگیرد. وی برای رسیدن به کمال روحی و جسمی، مسلط شدن به هنرهای رزمی، مهارت های کارآگاهی و روانشناسی جنایی، تحت آموزش‌هایی همه جانبه و سخت قرار می گیرد. سپس لباس خفاش بر تن می‌کند و پیشرفته‌ترین جنگ افزارها را به کار می‌بندد تا تبهکاران را به وحشت بیاندازد. این‌جاست که بتمن متولد می‌شود.