فرانک میلر و اسکات اسنایدر ادامه‌ای بر «بازگشت شوالیه‌ی تاریکی» می‌نویسند!

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, دسامبر 4th, 2014

فرانک میلر خالق مجموعه کمیک‌های سین سیتی و رونین به همراه اسکات اسنایدر نویسنده‌ی کنونی بتمن، ادامه‌ای بر «بازگشت شوالیه‌ی تاریکی The Dark Knight Returns» می‌نویسند.

همانطور که می‌دانید «بازگشت شوالیه‌ی تاریکی» از بزرگترین داستان‌های بتمن تاریخ است (نقدش را در اینجا بخوانید) و این دنباله که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده‌است توسط زوج میلر و اسنایدر نوشته می‌شود. گفته می‌شود که سلامتی فرانک میلر در وضعیت چندان خوبی نیست و بنابراین وی قادر نخواهد بود تا طراحی این کار را بر عهده بگیرد.

از نام‌هایی که در زمینه‌ی طراحی این کمیک به چشم می‌خورند می‌توان به جیم لی اشاره کرد که قبلاً نیز با میلر روی کمیک «بتمن و رابین تمام ستاره All-Star Batman and Robin the Boy Woder» کار کرده است و همچنین سابقه‌ی کار با اسنایدر را نیز در «سوپرمن از بند گسیخته Superman Unchained» دارد. به غیر از جیم لی نام‌های دیگری نیز چون گرگ کاپولو و شون مورفی نیز به چشم می‌خورند که هر دوی آن‌ها نیز با اسنایدر کار کرده‌اند.

گفته می‌شود که داستان این پروژه بیشتر درمورد «کری کلی» باشد که برای اولین بار در «بازگشت شوالیه‌ی تاریکی» معرفی شد. ظاهراً کلی که اینک در سنین بزرگسالی به سر می‌برد در جستجوی جانشینی است تا محافظت از گاتهام را برعهده بگیرد.

لازم به ذکر است که میلر قبلاً نیز دو کمیک دیگر در رابطه به «بازگشت شوالیه‌ی تاریکی» نوشته بود. «شوالیه‌ی تاریکی دوباره ضربه می‌زند The Dark Knight Strikes Back Again» که ادامه‌ای بر «بازگشت شوالیه‌ی تاریکی» بود و «بتمن و رابین تمام ستاره» که به عنوان پیش‌درآمدی بر آن حضور داشت. هر دوی این کمیک‌های نزد منتقدین به موفقیتی دست نیافتند ولی فروش قابل توجهی داشتند.

نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟ فکر می‌کنید نتیجه‌ی همکاری میلر و اسنایدر چگونه باشد؟ نظراتتان را با ما در میان بگذارید.