فاز دوم کمیک‌های مارول: !All New Marvel Now

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, سپتامبر 11th, 2013

به نظر می‌رسد که لوگوی «حالا مارول!» در ماه دسامبر از روی کمیک‌های مارول حذف می‌شود و این انتشارات اعلام کرد که آنها شروع به چاپ فاز دوم نشریات خود با عنوان «حالا مارول تماماً جدید!» می‌کند. این شرکت همچنین اعلام کرد که با شروع فاز دوم علاوه بر تغییر کاور کمیک ها، عناوین جدیدی هم چاپ خواهد کرد. حالا مارول تماماً جدید از بیست و چهارم دسامبر با شماره ی ۲۴ کمیک «اونجرها» شروع می‌شود.
کمیک اونجرها شماره 24

این شماره قرار است تا یک لوگوی «۱#» جدید روی کاور خود داشته باشد و عنوان «سیاره ی نامتعارف» روی آن به چشم می‌خورد که احتمالاً عنوان آرک باشد. این احتمال وجود دارد که آنها از فلسفه ای مشابه به آملیا کول استفاده کنند که شماره ی عنوان اصلی را ثابت نگه میداشت ولی در عوض شماره ای روی کاور میزد که جایگاه آن شماره در داستان را مشخص میکرد و بالطبع آنقدر بالا نمی رفت تا خواننده ی جدید را بترساند.

شماره های ممتاز Marvel Now کمیک های در حال چاپ، یک کد دیجیتالی هم به امید جذب خوانندگان جدید یا کسانی که خواندن کمیک را رها کرده اند برای اولین کلکسیون شماره ها خواهند داشت.

تام برورت، ویراستار اجرایی مارول در این باره گفت:

اگه تا حالا «هالک»، «کاپیتان آمریکا» یا «ثور» رو نخوندید، الان وقتشه که شروع کنید و به ما ملحق بشید.

مدیران مارول همچنین اعلام کرده اند که به زودی کمیک های بیوه ی سیاه (Black Widow) و موج سوار نقره ای (Silver Surfer) هم چاپ می‌شوند.