عکس جدید از سر صحنه فیلمبرداری کراس اور سریال های شبکه CW

توسط : در تاریخ : دوشنبه, آگوست 8th, 2016

به نظر میاید که کراس اور سالانه بین سریال های DC شبکه CW در مرحله تولید است.استیون امل، بازیگر نقش گرین ارو در سریال ارو، عکسی را از صحنه فیلمبرداری این کراس اور در توییتر خود منتشر کرد. در این عکس وایت کنری، اتم، فلش، گرین ارو و سوپرگرل دیده میشوند.

CpSSSeCUAAAhFbq

اطلاعات کمی از کراس اور امسال در دسترس است. کراس اور بین سریال های DC پس از ساخت سریال فلش به کاری سالانه برای شبکه CW بدل شده است. کراس اور سال گذشته، پیش درآمدی برای سریال Legends of Tomorrow محسوب میشد. کراس اور امسال، سوپرگرل را به جمع سریال های DC اضافه میکند. این سریال از شبکه CBS برای فصل دوم به شبکه CW منتقل شد.

تا بحال مشخص نشده که واقعه فلشپوینت در سریال فلش باعث این کراس اور است یا خیر. میدانیم که این سریال تاثیراتی بر سریال Arrow دارد و اینکه تمام فصل سوم فلش راجع به فلشپوینت نیست، اما کراس اوری با این تعداد قسمت ( احتمالا ۴ قسمت) و این قهرمانان مطمئنا کراس اوری هیجان انگیز خواهد بود.

حتی تهیه کننده، گرگ برلنتی هم راجع به داستان این کراس اور مطمئن نیست ولی اشاره کرد که به دنبال چالشی بزرگ برای این قهرمانان است ؛ یک دشمن خارق العاده و به شدت تهدید آمیز !

سریال های DC شبکه CW باسریال فلش که در تاریخ سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ پخش میشود، شروع میشوند.

 

آیا به نظر شما این کراس اور موفق میشود ؟ نظرتان راجع به سریال سوپرگرل و اسطوره های آینده چیست ؟