عنوان سریالی دیگر از رابرت کرکمن

توسط : در تاریخ : جمعه, فوریه 13th, 2015

رابرت کرکمن که بسیاری او را عنوان مطرحی چون مردگان متحرک میشناسند، این روزها در حال انجام مذاکراتی برای یک عنوان سریالی جدید از دنیای کمیک بوکش می‌باشد.

outcastkirkman-122580به نقل از ددلاین، سینمامکس در حال مذاکراتی با رابرت کرکمن برای ساخت یک مینی سریال ده قسمتی می‌باشد. رابرت کرکمن که تا به امروز عنوان موفقی چون کمیک بوک مردگان متحرک را در کنار نامه خود دارد و همچنین به عنوان تهیه کننده مجموعه سریالی همین کمیک بوک در AMC در حال فعالیت می‌باشد.

«طرد شده Outcast»، کاریست براساس کمیکی بوکی از ایمج کامیکس به نوشته رابرت کرکمن و طراحی پل آزاکتا به همراه کایل بارنز (پاتریک فوگیت).عنوانی که به گفته‌ی خود کرکمن بر خلاف داستان آپوکالیپتیک مردگان متحرک، مخاطب این‌بار با سوژه‌ای روبرو است که در زندگی باورپذیرتر است: اجنه و شیاطین.داستان در مورد مردی به نام کایل است که در گذشته زن و مادرش توسط جن‌گیرها تسخیر شده و می‌میرند(البته هنوز این بخشش مشخص نیست). او که اکنون طردشده از جامعه در خانه‌اش تنهاست توسط جن‌گیری که از کودکی می‌شناسد کشیش اندرسون سعی می‌کنند پاسخی برای زندگی از دست رفته اش پیدا کند. اما آنچه کایل کشف می‌کنند می‌تواند سرنوشت خود او – سرنوشت جهان – را برای همیشه تغییر دهد. گابریل بیتمن (Annabelle) قرار است در این فیلم همکاری بکند، و عنوان پایلوت این سریال قرار است توسط آدام وینگرد (V/H/S) کارگردانی بشود.

همچنین خود کرکمن عنوان پایلوت «طرد شده» را نوشته است. تاریخ و زمان پخش این سریال از سوی سینمامکس در آخر جولایی عنوان شده است.کرکمن نیز تهیه کننده اجرای سریال «طرد شده» خواهد بود.

بررسی قسمت اول کمیک بوک این عنوان را اینجا بخوانید.