عنوانی دیگر از کمیک محافظین کهکشان

توسط : در تاریخ : شنبه, نوامبر 15th, 2014

اخیرا مارول عنوان جدیدی از کمیک‌های محافطین کهکشان را معرفی کرد که بلافاصله اعلام کرد یک عنوان دیگر نیز از این سری چاپ خواهد نمود که “اتحاد محافظین” (Guardians Team-Up) نام خواهد داشت.

USA Today گزارش داده که این کمیک روی روابط شخصیت های محافظین کهکشان و اتحاد آن‌ها با اونجرها و بازگشت یکی از «ابرشروران خارق‌العاده» که نامش اعلام نشده تمرکز خواهد داشت و یک آرک دو قسمتی خواهد بود که اولین خط داستانی این سری را Brian Michael Bendis که نویسنده کمیک اصلی محافظین کهکشان است خواهد نوشت و توسط Art Adams به تصویر کشیده خواهد شد. قسمت دوم این کمیک را نویسنده کمیک The Legendary Star-Lord یعنی “سم هامفریس” (Sam Humphries) خواهد نوشت.

بندیس در مصاحبه‌اش با USA Today اینگونه گفته:

من هدفم از نوشتن این کمیک اینه که محافظین رو به قسمتی از جهان مارول تبدیل کنم، همتراز با گروه اونجرز. این کمیک صرفا برای سرگرمی نیست، بلکه روی کمیک های آینده ما هم تأثیر خواهد گذاشت و چشم انداز مهمی رو به بیننده نشون میده.” بندیس همچنین گریزی هم زد به سابقه ی اتحاد قهرمانان در کمیک های قدیمی مارول: “اسپایدرمن در دهه هفتاد هوادارهای نوجوان زیادی پیدا کرده بود و محافظین هم چنین وضعی دارند. این یه فرصته که نشون بدیم میخواهیم چکار کنیم و چی در چنته داریم.”

قسمت اول اتحاد محافظین در فوریه ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد.


  • mtm
   در پاسخ به mtm

   بسیار خوب
   ظاهرا قضیه همونی هستش که اقا مهران گفتن
   منم تمام موارد رو حذف کردم که یه وقت سو تفاهم نشه
   البته من این اقا حسین شما رو که نمیشناسم ولی امیدوارم اون wolverine ای نباشه که من فکر میکنم

   چون یکی بود که با اسم ولورین هر چی فحش و چرت و پرت بلد بود تو سایت ما گذاشت و رفت

   اقا مهران یه چیز دیگه …

   اصلا ولش کن .. هیچی

   بدرود

   • mtm
    در پاسخ به mtm

    مرسی

    من شخصا شما رو قبول دارم . خیلی هم براتون احترام قائلم. چون خودم با سختی های داشتن و مدیریت یک همچین سایتی آشنا هستم و میدونم چقدر زحمت میکشید

    فقط به این جناب اقای مزارعی بگید اینقدر به مرد عنکبوتی گیر نده! من سری قبل هم تو یه مطلب دیگه بهتون گفتم که ایشون مطلب ترجمه شده رو مورد تحریف قرار دادن تا به نوعی نظر خودشون القا بشه. جنابعالی هم لطف کرده و متن رو تصحیح فرمودید. ولی اونجوری که کاربران و مدیران سایت من گهگاهی به من اطلاع میدن ایشون گاهی اوقات بازهم مرتکب این اشتباه میشه (متاسفانه یا خوشبختانه دوستداران مرد عنکبوتی خیلی روی شخصیت مورد علاقه خودشون تعصب دارن و مدام سایت شما رو هم زیر نظر دارن البته باور کنید تهدید کردن دان اسلات به مرگ کار بچه های ما نبوده!!!)

    البته به من هیچ ربطی نداره شما چیکار میکنید یا چه اختیاراتی به نویسنده های خودتون میدید. منم نمیگم چیکار کنید ولی شخصا تو متن خبر سعی میکنم دست نبرم . البته ممکنه مقالات انتقادی یا کامنت های زیادی در باب طرفداری از یک شخصیت تو سایتم باشه. ولی خوب اونا مقاله هستن یا کامنت و دربرگیرنده نظرات شخصی یه نفر. خودم هم در پایان هر خبر ممکنه به نوعی نظر شخصی خودم رو ذکر کنم ولی در قالب طرح سئوال. ولی ایشون جوری تو خبرها دست میبرن که خواننده فکر میکنه اون چیزی که ایشون گذاشته از اول تو متن اصلی بوده.

    بنابراین به ایشون از طرف بنده برادرانه نصیحت کنید که اینگونه مسائل فقط حساسیت ها رو بیشتر میکنه

    و در پایان بگم که امثال ما تو این مملکت و حتی توی این دنیا زیاد نیستن. ما به قول جیمز گان یه سری geek و outcast هستیم که انگار همیشه به خاطر علاقه مون از سوی بقیه طرد شده ایم. حالا با این سایت هامون فرصت در کنار هم بودن پیدا کرده ایم تا درباره چیزهایی که بهشون عشق می ورزیم مطلب بنویسیم، بحث کنیم و لذت ببریم.

    مطمئن باشید اگه خودمون از خودمون حمایت نکنیم همین رو هم ازمون میگیرن

    • MEHRAN
     در پاسخ به mtm

     حق با شماست من همیشه به حجت گوشزد می کنم ولی خب طرفدار بتمنه و خودتون می دونید دیگه سخته کنترل کردن یه فن بوی 😀
     من به شخصه از این به بعد نظارت و جدیت بیشتری رو این مسائل خواهم داشت.

     • mtm
      در پاسخ به MEHRAN

      ما فن بوی بزرگ تر از “مختار” داریم، نداریم! الان مدتیه بهش اجازه ترجمه خبر نمیدم . فقط مقاله مینویسه
      در هر حال ممنون

      • mtm
       در پاسخ به mtm

       اون مقاله کجاش تمسخر بود؟

       یه مقاله کاملا تاریخی – تحقیقی بود درباره شخصیت هایی که منبع الهام بخش شخصیت بتمن بودند.

       یادم نمیاد بتمن رو تحقیر کرده باشه
       اتفاقا من اگه جای هر فن بتمن بودم خوشحال میشدم چون این مقاله به معلوماتم درباره بتمن اضافه کرده بود

       این درست نیست که من هر چیزی رو که درباره شخصیت مورد علاقه ام میشونم و به مذاقم خوش نمیاد توهیم بدونم. من الان خودم در حال تحقیق روی مطلبی هستم به نام “بدترین و احمقانه ترین داستان های اسپایدرمن”. فن شماره یک مرد عنکبوتی هم هستم. ولی دارم اینو مینویسم . چرا؟ چون حق دیگرانه که بدونن اسپایدی در کنار ده ها داستان عالی ، این داستان های مزخرف رو هم داشته

       ضمن اینکه مختار هیچ چیزی رو از خودش درنیاورده بود . از یه منبعی ترجمه کرده بود. بحث ما اینجا اینه ما یه خبر موثق رو “نحریف” نکنیم تا چیز خاصی که مد نظرمون هست رو به کسی القا کنیم.

       • دکتر دووم
        در پاسخ به mtm

        کلا واژه ی تقلید چیز بدی نیست. مثل این هست که یک نفر بیاد از یک فرد بسیار مثل نلسون ماندلا، گاندی یا حتی پیامبر و امامانمون تقلید کنه و اون ها رو الگوی خودش قرار بده چیز بدی نیست.
        توی صنعت کمیک، سینما، کتاب های فانتزی و… خیلی اثر اومده که اثر های دیگه رو الگو قرار داده و ازشون تقلید کرده و یه چیز خیلی بزرگ و خوب تحویل داده. این همه فیلم و کتاب با ایده های کلیشه ای دارن عرضه میشن و بعضی از همین کلیشه ها از نوآوری ها هم محبوب تر میشه.

       • MARVEL
        در پاسخ به mtm

        انصافا از کامنت من متوجه شدید که کار ایشونه یا خودتون فهمیدید؟ 😀
        چون من هم قبلش زیر کامنت حسین اقا به این مسئله اشاره کردم

  • آرش
   در پاسخ به آرش

   از همه ی این کارایی که کرده بگذریم من نیم ساعته دارم به اون متن ایمیلش میخندم! جمع آوری اطلاعات!!! خ خ خ

  • omid E iran
   در پاسخ به omid E iran

   احمقی سنگی در چاهی انداخت!در پی آن صد مرد عاقل بر سر چاه جمع شدند تا راهی برای بیرون آوردن سنگ از چاه پیدا کنند که پیری آمد و احمق را در چاه انداخت….!

   این شجاعت پیرمرد یک احمق را کم و صد عاقل را از سر چاه به جامعه برگرداند….
   این داستان ادامه دارد

  • arman
   در پاسخ به arman

   آقا نظرم رو تایید نمیکنید ؟ مشکلی داشت ؟