عناوین جدید ورتیگو

توسط : در تاریخ : سه شنبه, جولای 16th, 2013

بخش مربوط به بزرگسالان شرکت DC یا همان Vertigo در یک سال اخیر، به تبعیت از DC دچار تغییرات زیادی شده. از جمله انتشار کمیک های جدید و پایان طولانی ترین کمیک این سری، HellBlazer. همچنین ویراستار قدیمی این شرکت، کرن برگر، برکنار و با شلی باند جایگزین شد. البته مهم ترین خبر که در نمایشگاه کمیک کان منتشر شد، بازگشت نیل گیمن و نوشتن داستان جدید مینی سری سندمن به طراحی ویلیامز بود. چندی پیش نیویورک تایمز عنوان این مینی سری را The Sandman: Overture ذکر کرد و گفت در ۳۰ اکتبر امسال منتشر میشود.

گیمن در مصاحبه ای با تایمز گفت:

هیچوقت شانس گفتن این داستان را نداشتیم. در شماره اول سندمن، Morpheus به دلایلی دستگیر شده. در ادامه سری میفهمیم که او از جایی بسیار دور بازمیگشته ولی هیچوقت نگفتیم کجا بوده و در آنجا چه میکرده. و با نقاشی های J.H. Williams این کار بسیار زیبا خواهد بود.

طبق وبلاگ ورتیگو، علاوه بر سندمن، ۶ عنوان دیگر هم در ماه اکتبر منتشر میشوند.

Hinterkind: چندین دهه بعد از کمیک The Blight وقتی که نسل انسان برچیده شده، طبیعت به همراه موجودات افسانه در حال پس گرفتن املاکشان هستند. Prosper Monday بعد از اینکه پدربزرگش ناپدید میشود، محل امن خود در روستایی در پارک مرکزی را ترک و به جنگل میرود، بدون اطلاع از اینکه چقدر دنیا تغییر کرده. هینترکایند یک داستان فانتزی ترسناک است که توسط Edginton نوشته و توسط Francesco Trifogli طراحی شده است.

The Discipline: این داستان که کاریست از پیتر میلیگان و لیو فرناندز، در مورد دختریست به نام ملیسا که قدرتهایش توسط مردی به نام اورلاندو آزاد میشود و وی را مجبور میکند که وارد جنگی تاریک و قدیمی شود. این داستان در دسامبر امسال منتشر میشود.

Dead Boy Detectives: دو پسر بریتانیایی مرده به همراه یک زن مجرم شروع  به حل معماهای مجرمانه میکنند. نویسنده این داستان، رمان نویس معروف بریتانیایی، Toby Litt وطراح آن Mark Buckingham است.

Suiciders: کاری به نویسندگی و طراحی Lee Bermejo که در مورد دو بوکسور است که یکی از آنها از قهرمانان و دیگری یک تازه کار است. مسابقات بوکس داستان بسیار محبوب است و برای بهترین شدن در آن، ورزشکاران باید بهترین را بکشند! این عنوان هم در ماه دسامبر منتشر میشود.

Coffin Hill: ایو کافین، دختری است که در ۱۵ سالگی تاریکی ای را احضار میکند که از زمان جادوگری به نام سالم قبر شده است. حال او میخواهد این تاریکی را، که دوستانش را از بین برده و سعی در تصرف شهرش دارد، کنترل کند. این داستان پر از قتل و جادو و هرج و مرج اکتبر امسال به طراحی Inaki Miranda و نویسندگی Caitlin Kittredge منتشر میشود.

The Witching Hour: این کمیک تک قسمتی با سبک آنتولوژی در هالووین امسال منتشر میشود و شامل داستان‌های کوتاهی در مورد جادوگری است و توسط بهترین نویسنده ها و طراحان تازه کار، به انجام رسیده است.

تعدادی از کاورهای این کمیک‌ها

منتظر اخبار جدید از ورتیگو در نمایشگاه کامیک‌کان امسال باشید.


  • شوالیه تاریکی
   در پاسخ به شوالیه تاریکی

   خیلی ممنون

  • watcher the universe
   در پاسخ به watcher the universe

   کلا ورتیگو داستان های خوبی داشته و کمیک های خوبی رو هم بیرون داده . کاملا مشتاقم ببینم که این عناوین چطور خواهند بود .

  • فرزاد.خ
   در پاسخ به فرزاد.خ

   البته اگه درست خاطرم باشه مورفیوس دستگیر نمی شه. در واقع اینا یه فرقه این می خواستن خواهرش مرگ رو احضار کنن و گیر بندازن اشتباهی مورفیوس احضار می کنن و صد سالی گیرش می ندازن که می شه شروع سندمن.
   و نکته ی خوب اینه که بعد مدت ها اومدن قسمت قسمت دد بوی دتکتیو تو آنتالوژی ها ورتیگو کمیکش بلاخره در اومد.

  • شوالیه تاریکی
   در پاسخ به شوالیه تاریکی

   دیگه داره زیادی تخیلی کار میکنه…
   اخه چطور دو پسر بریتانیایی مرده به همراه یک زن مجرم شروع به حل معماهای مجرمانه میکنند؟اونم کشته شده!!!ولی اگه به افزایش مشتری کمک میکنه ایده خوبیه

  • ونداد
   در پاسخ به ونداد

   چه جالب پس فقط مارون دی سی کمیکای خوب ندارن

  • فرزاد.خ
   در پاسخ به فرزاد.خ

   ریلی ونداد جان. پستت دیس لایک داشت. بعد ناشرایی مث ایمیج و والیانت چغندرن آیا؟ اینا خیلی کمیکای خفن تری دارن بعضاً نسبت به دی سی.
   ضمن این که ورتیگو جز دی سی در واقع به حساب میاد. ورتیگو بخش کمیکای بزرگسال دی سیه. مثلاً جان کنستانتین عنوان ورتیگو بوده با اسم هل بلیزر حالا منتقلش کردن به دی سی.