علاوه بر بتمن، منتظر حضور یکی دیگر از اعضای لیگ عدالت در جوخه‌ی انتحار باشید!

توسط : در تاریخ : جمعه, جولای 29th, 2016

بروزرسانی: نقش اسکات ایستوود نیز در جوخه‌ی انتحار مشخص شد!
کمتر از یک هفته به اکران جوخه‌ی انتحار مانده و اکنون اخبار فراوانی از آن منتشر می‌شود. همانطور که می‌دانید قرار است بتمن در این فیلم حضوری نسبتا کوتاه داشته باشد اما به نظر می‌رسد که او تنها عضو از لیگ عدالت نیست که در این فیلم حضور دارد!

بر اساس تصویری که از لیست بازیگران این فیلم منتشر شده است، به نظر می‌رسد علاوه بر بتمن با بازی بن افلک، ازرا میلر برای ایفای نقش فلش نیز در این فیلم حضوری کوتاه خواهد داشت! با استناد به این تصویر این نظریه به وجود می‌آید که شاید فلش، عامل زندانی شدن دشمن قدیمی خود یعنی، کاپیتان بومرنگ باشد!

screen-shot-2016-07-28-at-12-00-06-pm-192634

فیلمنامه این فیلم توسط دیوید آیر با توجه به طرحی از دیوید اس.گویر نوشته شده است و کارگردانی آن نیز توسط خود آیر انجام خواهد شد. جوئل کینامن در نقش ریک فلگ، ویل اسمیت در نقش ددشات، جارد لتو در نقش جوکر، مارگو رابی درنقش هارلی کوئین، جای کورتنی درنقش کاپیتان بومرنگ، کارا دلیوینیه درنقش جادوگر و ویلا دیویس درنقش آماندا والر دراین فیلم حضور خواهند داشت.

این فیلم ۵ آگوست ۲۰۱۶ به عنوان سومین فیلم از دنیای سینمایی دی سی اکران خواهد شد.

بروزرسانی: علاوه بر لیستی که دیروز منتشر شد و از حضور فلش در این فیلم خبر داد، حالا ادامه‌ی این لیست منتشر شده است و بالاخره پس از حدس و گمان‌های فراوان نقش اسکات ایستوود نیز در این فیلم مشخص شد. نکته‌ی عجیبی که می‌توان در مورد این دو لیست گفت این است که در هیچ یک از آنان به نام بن افلک در نقش بتمن اشاره نشده است!

Suicide-Squad-Final-Cast-002

از ابتدای انتخاب ایستوود توسط آیر برای بازی در این فیلم شایعاتی مبنی بر اینکه او نقش دث استروک و یا دیک گریسون را ایفا خواهد کرد به گوش ‌می‌رسید اما با توجه به لیست منتشر شده اون نقش یک افسر نظامی به نام «ستوان جی کیو ادواردز Lieutenant GQ Edwards» را ایفا خواهد کرد و همچنان نه خبری از دیک گریسون در یونیورس دی سی است و نه خبری از دث استروک!