علاقه‌ی «مدس میکلسون» به نقش‌آفرینی در فیلم مستقل «دکتر دووم»

توسط : در تاریخ : شنبه, آگوست 5th, 2017

«مدس میکلسن» پیش از آنکه به ایفای نقش «کاشیلیوس» در فیلم «دکتر استرنج» بپردازد، قصد داشت در ریبوت فیلم (Fantastic Four)  که موفق به جلب رضایت منتقدان و طرفداران نشد، نقش‌آفرینی کند. حال «میکلسن» پس از بازی در فیلم‌های «دکتر استرنج» و (Rogue one: A Star Wars Story) تصمیم دارد به خود شانسی دیگر برای بازی در فیلم (Fantastic Four) بدهد…اگر فرصت بازی در نقش «دکتر دوم» را داشته باشد.

در حال حاضر، خبری حاکی از ساخت فیلم دوم این سری منتشر نشده است اما زمانی که از «میکلسن» سوال شد آیا علاقه‌ای به نقش‌آفرینی در فیلم (Fantastic Four) دارد یا نه، وی چنین پاسخ داد :

بله، البته، به خصوص که اونا تصمیم دارن داستان کاراکتر شرور داستان رو هم دست‌کاری کنن. حالا باید صبر کنیم ببینیم این کار رو میکنن یا نه. نمی‌دونم این کار رو با کاراکتر دیگه‌ای کردن یا نه. در داستان کاراکتر «جوکر» یا «پنگوئن» که چنین تغییری ندادن. باید صبر کنیم ببینیم زمان این تغییر کی فرا می‌رسه.

سپس میکلسن نظرش را راجع به فیلم مستقل «دکتر دوم» چنین بیان کرد که کاراکتر اصلی این فیلم باید شخصیتی پیچیده و جالب در نظر گرفته شود. کمپانی فاکس که ساخت فیلم‌های (Fantastic Four) را در انحصار دارد، در گذشته نیز با ساخت فیلم  (X-Men: Fist Class) تلاش کرد فیلمی که کاراکتر شرور، محور اصلی داستان باشد، بسازد. با اینکه این فیلم داستان اعضای ایکس-من را پیش از شکل‌گیری این گروه به تصویر کشید، زمان زیادی را نیز صرف روایت داستان دشمن قدیمی آن‌ها یعنی «مگنیتو» کرد.

«دکتر دوم» که توسط «استن لی» و «جک کربی» در سال ۱۹۶۲ خلق شد، نخستین بار در پنجمین جلد کمیک (Fantastic Four)  حضور پیدا کرد. «دکتر دوم» یک فاتح دیوانه است اما اخیرا، در غیاب «تونی استارک» لقب «مرد آهنی» را به خود اختصاص داده است.

دکتر دوم

جزئیات زیادی راجع به فیلم «دکتر دوم» که ساخت آن بر عهده‌ی «نواه هاولی» می‌باشد، منتشر نشده است. ساخت این پروزه در پنل سریال «لیجین» در کمیک کان سن‌دیگو اعلام گردید.