ظهور دردویل قرمز در نتفلیکس

توسط : در تاریخ : جمعه, آوریل 10th, 2015

از آنجا که تبلیغات برای عنوان “دردویل” چندین هفته است که شروع شده است، بسیاری از طرفدارن از این قضیه متعجب هستند که چرا هیچ نشانی از حضور ستاره‎ی این عنوان یعنی چارلی کاکس در لباس قرمز و کلاسیک دردویل نیست.

تصویر زیر که نشان از حضور کاکس در لباس قرمز و کلاسیک دردویل دارد هنوز از سوی مارول به طور رسمی تایید و منتشر نشده است، این تصویر بی کیفیت که در چهارشنبه شد در سایت Reddit منتشر شد، به گفته CBR در ۸ آپریل برای دقایقی بر روی سایت نتفلیکس قرار گرفته بوده است ولی بعد از مدتی حذف شده است. این بار نخستی نیست که نتفلیکس تصاویر و سریال های خود را زودتر از آنچه که باید به بیرون عرضه کند منتشر می‌کند، برای مثال در ماه گذشته این شبکه برحسب اتفاق یک هفته زودتر از تاریخ تعیین شده برای سریال محبوب House of Cards این سریال را بر روی صفحات استریمینگ کاربرانش قرار داد هر چند سریعا آنها را حذف کرد ولی این شبکه سابقه خوبی در اینطور اشتباهات دارد.

تصویری که ادعا می‌شود کاکس در لباس کلاسیک دردویل است.

تصویر منتشر شده در بالا، به همان سبک و سیاق تصاویری تبلیغاتی است که قبلا از کاکس در لباس معمولی و لباس دردویل منتشر شده بود. لباس سیاه دردویل برگرفته شده از مجموعه کمیک Daredevil: Man Without Fear است، این لباس توسط جان رومیتا جونیور طراحی شده است.

مجموعه دردویل به گفته نتفلیکس و مارول رسما بخشی از جهان سینمایی مارول است، و آغازگر اولین مشارکت گسترده مارول با شبکه مجازی نتفلیکس می‌باشد، پس از دردویل قرار است سه عنوان دیگر به نام‌های جسیکا جونز، لوک کیج و ایرون فیست از سوی نتفلیکس ساخته شود، که در آخر این چهار عنوان سریالی و این چهار ابرقهرمان دنیای مارول در کنار یکدیگر عنوان سریال مدافعان را میسازند که این عنوان قرار است از سوی شبکه نتفلیکس پخش شود.

چارلی کاکس در این مجموعه نقش دردویل و مت مورداک را برعهده دارد، دوبرا آن ول به عنوان کارن پیچ، وینسنت دن آفریو به عنوان ویلسون فیکس، الدن هنسون به عنوان فیگ نلسون، و رورزاریو داوسون به عنوان نرس نایت قرار است در این مجموعه سیزده قسمتی ایفایی نقش کنند. این سریال توسط شبکه مجازی نتفلیکس در تاریخ ۱۰ آوریل به طور کامل منتشر می‌شود.

منبع : CBR


دردویل Daredevil

img

مت مِرداک، در دوران نوجوانی در تلاش برای جان یک غریبه که در حال تصادف با یک کامیون حمل ضایعات هسته‎ای بود بینایی خود را از دست می‎دهد. در ازای آن دیگر حواس مت به یک ابرانسان نزدیک شده و شکلی از «تشخیص رادار» را بدست می‎آورد. در روز او وکیلی موفق و در شب برای پاسداری از محله‎اش «دردویل» است.