طرح Souvenir Book امسال برای کامیک کان رونمایی شد/جیم لی و شاهکارش

توسط : در تاریخ : سه شنبه, جولای 1st, 2014

Souvenir Book یکی از طرح های مهم و بین المللی مراسم کامیک کان است که هرساله توسط باتجربه ترین طراحان رونمایی می‌شوند. هرسال نیز یک یا چند شخصیت مدنظر گرفته می‌شود. این طرح به‌نوعی معرف کامیک کان است و مسئولان هرساله دقت زیادی روی طراحی این کاور خواهند کرد. تابحال شخصیت‌های زیادی نظیر لیگ عدالت، اونجرز و…روی این طرح بین المللی ایستاده‌اند اما در کامیک کان ۲۰۱۴ چه کسی خواهد بود؟ جوابش را در ادامه ببینید. جیم لی بعنوان یکی از محبوبترین طراحان حال حاضر این طرح را طراحی کرده است. هواداران شوالیه تاریکی خوشحال باشند که اینبار این کاور اختصاصی شوالیه ۷۵ ساله شده‌است. شما را بدیدن این طراحی دعوت می‌نمایم:

toucan_cci2014_souvenirbook_batman

این شخصیت برای نخستین بار ۷۵ سال پیش در شماره ۲۷ کمیک کاراگاهی توسط بیل فینگر و باب کین دیده شد. با جدیت تمام میتوان گفت که این کاراکتر متفاوت‌ترین کاراکتر حال حاضر دنیای کمیک است. این شخصیت درکنار قهرمانانی نظیر سوپرمن و اسپایدرمن جزو محبوبترین‌ها بحساب می‌آیند. دلیل اصلی این‌کار کامیک کان امسال ۷۵ ساله شدن این شخصیت و البته پرطرفدار بودن آن است. لازم به ذکر است که این شخصیت پر درآمدترین شخصیت کمیک بوکی حال‌حاضر است. همچنین طرح تی‌شرت تنها لباس ابرقهرمانی امسال نیز به این شخصیت رسیده است:

cci2014_batman_tshirt

نظر شما چیست؟ آیا با حضور این شخصیت روی طرح این کاور بین المللی موافقید؟اصلا از طراحی‌های لی لذت می‌برید؟

کامیک کان مراسمی است که بیشتر روی کتاب، فیلم و بازی‌های کمیک متمرکز است و امسال قرار است از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ جولای (۲ مرداد تا ۵ مرداد) برگزار شود. از جمله برنامه‌های این مراسم میتوان به فیلم‌های مورد انتظار دیسی و مارول یعنی طلوع عدالت و عصر اولترون اشاره کرد.