طرح جلد سری جدید کمیک Assassin’s Creed

توسط : در تاریخ : سه شنبه, سپتامبر 1st, 2015

۱۴ اکتبر کمیکی جدید برگرفته از سری بازی‌های Assassin’s Creed با کاراکترهایی جدید منتشر خواهد شد.

نویسندگی این کمیک بر عهده آنتونی دل کول نویسنده کمیک «شکسپیر را بکش» و طراحی آن به عهده طراح کمیک‌های دکتر هو نیل ادواردز خواهد بود.

داستان این کمیک از این قرار است:

شارلوت دل لا کروز مشغول تحصیل و شاغلی نیمه وقت است که وقت خودش را در کارش در سن دیگو تلف می‎کند و در اوقات بیکاری بدنبال تئوری‌های توطئه است. وقتی که تئوری‎ای واقعی به زندگی او وارد، شارولت وارد قلمرو «فرقه قاتلین» می‌شود، فرقه‌ و تشکیلاتی مرموز و سارقان تکنولوژی آنیموس با ریشه‎ای هزاران ساله. این تکنولوژی به آن‎ها این امکان را می‌دهد که خود را بجای اجدادشان بگذارند و و خاطرات آن‌ها را تجربه کنند.

شارلوت نیز رازی در سینه دارد. خاطره‌ای موروثی از یکی از نیاکانش که در زمان محاکمات جادوگری در سیلم می‌زیسته است. قاتلی که شاهد اقدامی تاریک بوده که عواقب آن در زمان حال است!

در حالی که شارلوت در این فرقه تعلیم می‎بیند و در مورد جد خود تحقیق می‌کند نیروهای تمپلارها بر علیه‎اش جبهه می‌گیرند. 

آیا شارلوت قبل از آن که تمپلارها برای همیشه او را ساکت کنند، برای زنده ماندن و اثبات ارزش وجودی خود مهارت‌های لازم را می‎بیند؟!

قسمت اول این کمیک شامل ۶ طرح جلد متفاوت است که در پایین مشاهده می‎کنید.

نویسنده: Anthony Del Col و Conor McCreery
طراح: Neil Edwards
رنگ‌زن: Ivan Nunes
ناشر: Titan Comics

 


  • detective
   در پاسخ به detective

   تیپش شبیه تیپ دزموند ه.
   حیف شد که دزموند مرد. ینی یکی از بدترین کارهایی بود که تو assassin’s creed کردن.

   • Haganeno
    در پاسخ به detective

    با اینکه خودم شخصا دزموند رو خیلی دوست داشتم،ولی کار کاملا درستی کردن که به دیار باقی بردنش.
    چرا؟چون دست نویسنده های بخت برگشته بازی خیلی باز تر شد و میتونن با خیال راحت تر و بدون توجه به یه شخص رو اعصاب در دنیای واقعی که باید یه داستان هم برای اون بنویسن به روایت داستان اساسینی و تاریخی خودشون بپردازن.
    البته،تو دو نسخه اول تا برادری حضور دزموند خیلی هم ضروری و خوب بود.ولی با کش دادن سری و عرضه نسخه های مختلف و پشت سره هم از جانب یوبیسافت،داستان و شخصیت خوب دزموند تبدیل به یه پاشنه اشیلی شد که باید هرچه زودتر حذفش میکردن.همون بهتر که تو نسخه ۳ داستانش به اتمام رسید.وگرنه احتمال اینکه ایشون هم به گند کشیده بشن(مثل نسخه های اخیر بازی)زیاد بود.

    • detective
     در پاسخ به Haganeno

     خب…داستان خودشو تموم میکردن، ولی نه دیگه بکشنش. لااقل یه حضور کوتاهی تو گیم های دیگه و کمیکها پیدا میکرد.
     البته بازم اون مرحله های اختصاصی دزموند تو نسخه ۳ خوب بود. امیدوار بودم بیشتر باشه تا اینکه به شخصیت کانر گند بزنن.

    • nightkid
     در پاسخ به Haganeno

     من مخالفم…بنظرم یکی از حسن های بازی زمان حال بود که میفهمدیم اینهمه کارای مختلفی که تو دوره های مختلف زمان(الطایر اتزیو کانر) همشون واسه یه هدف واحد که نبرد با ابسترگو بود انجامشون میدیم…ولی از بلک فلگ دیگه معلوم نیست بازیو با چه هدفی بازی میکنی…تو نسخه سیندیکت هم قراره یک شخصیت جدید مثل دزموند تو زمان حال داشته باشیم

     • Haganeno
      در پاسخ به nightkid

      متوجهم.منم در کامنتم به این موضوع اشاره کردم.
      حضور دزموند چفت و بست اصلی داستان و انگیزه اصلی همه این داستانای تاریخی بود.
      ولی وقتی یوبیسافت تصمیم به انتشار نسخه های پر شمار و پشت سره هم برای این سری گرفت،کم کم از جذابیت بخش حال بازی کاسته شد و یجورایی شد حال گیری وسط عیش و کیف ما.
      بعد از مرگ دزموند هم اون دیگه بی ذوقی یوبیسافت بود که همچین بخش مسخره ای رو جایگزینش کردن.یا باید کلا زمان حال رو حذف میکردن،چون دیگه مسعله پایان دنیا که از نسخه اول مطرح شده بود و کل این بدبخیتیای دزموند هم برای جلوگیری از اون بود در نسخه سوم به پایان رسید و یوبی میتونست کلا این بخش رو حذف کنه.ولی نگهش داشتن و جایگزینش هم واقعا چیز مسخره ای بود.
      من که دیگه سری رو کلا گذاشتم کنار،تا درفش سیاه بیشترشون رو بازی کردم،ولی دیگه کافیه.فکر نکنم دیگه این سری چیزی بیشتر از طراحی هنری های زیبا داشته باشه.ولی بازم امیدوارم تو این نسخه جدید یه فکر حسابی برای زمان حال کرده باشن تا اونایی که هنوز تجربش میکنن اعصاب و روانشون بهم نریزه.

   • hgh
    در پاسخ به detective

    دزموند تو کدوم بازی بود؟

    • Haganeno
     در پاسخ به hgh

     ؟؟؟!!!!
     خبر درمورد سری کمیک جدید چه بازییه؟!!
     Assassins Creed
     و اگه منظورت این بود که تو کدوم نسخه ها حضور داشته و کدوم کاراکتر بود،در همه قسمت ها تا انتهای قسمت سوم،و شخصیت اصلی زمان حال که مراحل سال ۲۰۱۲ رو باهاش میگذروندیم.

  • amir
   در پاسخ به amir

   سلام اول یه سوال کمیک های این داستان های اساسین رو میشه بزارید تو سایت
   دوم اینکه ماجرای گیم خیلی قراره گنده بشه چونکه وقتی دزموند خودشو قربانی کرد اون زنه )juno) یه جورایی زندانی بود که آزاد شد و حالا اساسین ها باید اونو از بین ببرند.
   که هنوز حالا حالا ها کار زیادِ تا به اونجا برسیم.