طراح جدید کمیک «لیگ عدالت» مشخص شد!

توسط : در تاریخ : جمعه, آگوست 29th, 2014

جیسون فابوک (Jason Fabok) پس از کمک در انتشار مجموعه‌ی «بتمن: جاویدان Batman Eternal» در شماره‌ی ۳۶ «لیگ عدالت» به جف جانز می‌پیوندد و جانشین ایوان رایس و جو پرادو می‌شود.

لیگ عدالت ۳۶# / طراح: جیسون فابوک

این طراح در این باره گفت:

دریافت یه تماس از جف جانز ساعت ۱۲ شب و پیشنهادش برای وظایف طراحی لیگ عدالت چطوره؟ من جوری هیجان زده شدم که فکر نکنم اصلاً کل هفته رو خوابیده باشم. خوندن کارای جف و دیدن ساخت این حماسه‌های بزرگ در دنیای دی‌سی سال‌ها به شدت الهام‌بخش من بوده. در حقیقت، یکی از هدف‌های شغلم این بود که فرصتی داشته باشم تا با اون روی یه پروژه کار کنم. این که این فرصت رو داشته باشم که فصل بعدی داستان لیگ عدالت اون رو بکشم شادی بسیاری به همراه داره.

فابوک چیز زیادی درباره‌ی داستانی که قرار است طراحی کند نگفت و فقط به این بسنده کرد:«قراره حماسی باشه!»

تبلیغات دی‌سی برای شماره‌ی ۳۶ لیگ عدالت را در زیر می‌بینید:

«ویروس آمازو Amazo Virus» ادامه دارد! یک بیماری غیرعادی انتشار یافته، آمریکا قرنطینه شده و تمام جهان متوقف شده است – ولی این شاید بیش‌تر از هر کس دیگری در لیگ روی بتمن اثر گذارد! ویروس آمازو چه راز مرگباری را درباره‌ی لیگ در دست دارد؟ از کجا آمده است؟ چه کسی آن را منتشر کرد و چرا؟ و این چه معنایی برای آینده‌ی بزرگترین قهرمانان جهان دارد؟


  • اميرعلي
   در پاسخ به اميرعلي

   عجب طرح هایی✐!

  • کنستانتین
   در پاسخ به کنستانتین

   فکر کنم یه شخصیتی رو قبلا تو دنیای دیسی دیده باشم به نام آمازو یا درست ترش “اِمیزو” که یه روبات بود که قدرت هایی شبیه به سپورمن داشت و اگه اشتباه نکنم نایتوینگ و بتمن ترکوندنش…

   • arkham knight
    در پاسخ به کنستانتین

    امیزو به دست پروفسور آیوو ساخته شد که میتونه ازهر قهرمان و ضد قهرمانی تقلید کنه یعنی میتونه از نیرو های همه استفاده کنه برای همینه که میتونه خیلی خطرناک تر از دارک ساید و ضد قهرمان های درجه یک باشه.(که توی انیمیشن های batman under the red hood و سریال young justice , justice league حضور داشته و اونی که بتمن و نایتوینگ ترکوندنش برای انیمیشن اولی بود که معرفی کردم)

    • اميرعلي
     در پاسخ به arkham knight

     Arkham knight توضیحات اولیه رو داد ، اینم توضیحات یکم جامع تر 😀
     در واقع Amazo تنها قدرت سوپرمن رو نداره 😉
     اون بدست پرفسور ivo شرور خلق شده و قدرت بالایی در یادگیری داره به طوری که قدرت هر قهرمانی رو میتونه یاد بگیره و انجام بده و یکی از مشکل ساز ترین و سر سخت ترین دشمن های “لیگ عدالت” هست
     اگه دقت کرده باشی ، پرفسور ivo تو فصل دوم Arrow هم بود ، و جالبه که بدونی اسم کشتی ای که توش بود
     .
     .
     .
     .
     Amazo بود 🙂

  • MEHRAN
   در پاسخ به MEHRAN

   خیلی به نظرم تغییر خوبیه. جیسون فابوک یه تم دارک داره کاراش با اون سایه زنی های خفنش. حداقلش کاراش رو بیشتر از ایوان رایس دوست دارم.

  • smt_hmy
   در پاسخ به smt_hmy

   واقعا چرا عکس ژان ژونز نیست؟ (مارشن من هانتر) واقعا به این شخصیت کم لطفی شده. کمیک جداگانه هم نداره در حالی که قدرتاش از سوپر من بیشتره. در هر جایی هم که هست ضعیف نشون داده میشه. واقعا چراااااا؟