صحنه حذف شده «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» به صورت انیمیشن

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, ژوئن 9th, 2016

«دارن دنلینگر» به تازگی انیمیشن کوتاهی را بر روی «یوتوب» منتشر کرده که به نظر می آید صحنه حذف شده ای از فیلم «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» باشد.

دانلود ویدیو

این صحنه حذف شده در سکانس نبرد فرودگاه و بخش عمده آن بین «کاپیتان آمریکا» و «بلک ویدو» جریان دارد اما صحنه هایی از شخصیت های «انت من» و «وار ماشین» نیز مشاهده میشود.

«کاپتان آمریکا: جنگ داخلی» در تاریخ ۶ می اکران شد و موفقیت دیگری برای جهان سینمایی «مارول» چه از لحاظ هنری و چه از لحاظ تجاری رقم زد.


  • babak
   در پاسخ به babak

   اخرش کپ باید میمرد. حیف شد که نشد. اگه میمرد خیلی خوب می شد. من خودم کپ دوست دارم ولی باید باکی میشد کپ جدید حیف که ندیددیم همچین چیزی. در کل فیلم خوبی بود

   • detective
    در پاسخ به babak

    دلیل اینکه کپ آخرای فیلم کشته نشد این بود که نمیخواستن نشون بدن کدوم تیم، طرف درست هستش.
    بعدشم چون تو bvs سوپرمن کشته شده بود دیگه تکراری میشد مرگ یه قهرمان دیگه هم نشون بدن (هرچند مرگ همچین سوپرمنی که شخصیتش دارک و خشکه اونقدرها هم اهمیت نداره)
    ولی خداییش دیگه خیلی لوس میشد اگه کپ تو civil war کشته میشد و بعد تو infinity war زنده ش کنن. تو فیلمای قبلی مارول هم همچین مرگ هایی رو دیدم ولی بعد نشونشون دادن که زنده ان.
    شاید بعد از infinity war ببینیم که باکی یا سم ویلسون کاپیتان آمریکا میشن.

  • detective
   در پاسخ به detective

   میگن یه صحنه ی حذف شده ای از نبرد فرودگاه هست که وور ماشین سپر کاپیتان رو میگیره بعد باکی از دستش میگیره و پرت میکنه برا فالکون و فالکون هم برش میگردونه به کپ. این در اصل اشاره ایه به هویت کاپیتان آمریکای باکی و سم ویلسون.

  • marc
   در پاسخ به marc

   دو شب پیش بالاخره فیلم جنگ داخلی رو دیدم و در یک کلام فوق العاده بود.
   این فیلم انقدر نکات مثبت و نقاط قوت داره که نمیتونم همه اش رو بگم پس میرم سراغ معدود نکات منفی:
   (دوستانی که فیلم رو ندیدن ممکنه اسپویل بشند)

   ۱)دو-سه جا از صحنه های اکشن فیلم یه مقدار از حالت طبیعی خارج میشد و یک حالت انیمیشنی رو القا میکرد که البته این چندان مهم نیست و به چشم نمیاد.
   ۲)در سکانس جنگ کاپیتان و استارک در سیبری،وقتی کاپیتان زره آیرون من رو از کار انداخت و رفت سراغ باکی،آیرون من میتونست خیلی راحت دو باره بلند شه و با اونا مبارزه کنه ولی گذاشت کاپیتان و باکی برن.
   ———————————-
   راجع به بازیگرا هم هیچ حرفی باقی نمیمونه.کریس ایوانز و رابرت داونی جونیور بی نقص بودند.پل راد در همون حضور نسبتا کوتاهش عالی بازی کرد.آنتونی مک کی و دان چدل هم همینطور.در ضمن عاشق پل بتانی میشید.خیالتون هم از بابت تام هالند راحت باشه چون یک اسپایدرمن تمام عیاره.
   ویلن داستان به نظر من بهترین ویلن mcu بود.چون نه تایتان بود،نه شبه خدا،نه هوش مصنوعی،نه قدرت ماورایی داشت نه…ویلن این فیلم از دل مردم عادی بیرون اومده بود و نشون داد که یک آدم عادی که همه چیز و همه کس رو از دست داده چقدر خطرناک میتونه باشه.
   من به این فیلم از ۱۰ نمره ی ۹ رو میدم.

   • kia spider
    در پاسخ به marc

    در باره ایراد دومی که گفتید،باید بگم برای این باهاشون درگیر نشود چون کپ هنوز می تونست بجنگه ولی استارک بدون زرش شانس خیلی کمی داشت

    • marc
     در پاسخ به kia spider

     اینم درسته ولی درنظر بگیرید که زره آیرون من توانایی حمل چند تن وزن رو داره و با اینکه زره از کار افتاد ولی تونی هنوز میتونست حرکت کنه و کاپیتان هم که سپرش رو همراهش نداشت پس در اون شرایط تقریبا همه چی به نفع تونی بود.

     • kia spider
      در پاسخ به marc

      چرا کپ سپرشو داشت!بعد از اینکه تونی بهش گفت لایق اون سپر نیستی انداختش.بعد کپ هنوز ژن ابرسرباز رو تو خونش داشت و می تونست تونی رو له کنه.این کارم داشت می کرد ولی جلوی خودشو گرفت

     • kia spider
      در پاسخ به marc

      چرا کپ سپرشو داشت!بعد از اینکه تونی بهش گفت لایق اون سپر نیستی انداختش.بعد کپ هنوز ژن ابرسرباز رو تو خونش داشت و می تونست تونی رو له کنه.این کارم داشت می کرد ولی جلوی خودشو گرفت……………