صحبت های دیوید رمزی درمورد گرین لنترن و سریال پیکان

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, فوریه 12th, 2015

 رمزی (بازیگر نقش جان دیگل درسریال پیکان) پاسخ خود را درباره گفته های طرفداران مبنی بر این که جان دیگل در سریال پیکان در واقع همان جان استوارت دی سی کامیکس است اعلام کرد.

    هنگامی‌که سایت کامیک بوک از او درباره تمایل وی به ظاهر شدن در نقش جان استوارت در فیلم پیکان سؤال کرد، دیوید رمزی با طفره رفتن در جواب دادن این‌گونه پاسخ داد:

«فکر می‌کنید جان دیگل همان جان استوارت است؟ نمی‌توانم جواب مثبت یا منفی به این سؤال بدهم.»

دیوید رمزی با جواب خود فاش کرد که بین تولیدکنندگان این مجموعه‌ها مثل مارک گوگنهایم، گرگ برلانتی و اندرو کریسبرگ درباره امکان ایفای نقش وی در شخصیت جان استوارت در پیکان مذاکراتی انجام‌ شده است اما او به‌ صراحت اذعان داشت که فعلاً به او گفته‌ شده است «ما در حال کار بر روی چند مورد هستیم» و مصرانه گفت که اتفاقات درباره نقش جان استوارت فوق سری است.

    وی افزود:

«اگر این امر صحت داشته باشد، این موضوع اتفاق بزرگی محسوب می‌شود. فکر می‌کنم که تهیه‌کنندگان فعلاً نمی‌خواهند کسی از این موضوع اطلاع داشته باشه و حتی به من هم دراین‌باره چیزی نگفته‌اند. تهیه‌کنندگان این مجموعه‌ها فعلاً به من گفته‌اند که در حال فکر کردن روی این موضوع هستند. راستش گرگ برنالتی این خبر را به من داد. اندرو کریسبرگ و مارک گوگنهیم هم همین موضوع را به من گفتند اما در این مورد هنوز با جف جانز صحبت نکردم اما کسانی که مستقیماً با فیلم پیکان در رابطه هستند به من گفتند که تهیه‌کنندگان این مجموعه روی چیز جدیدی کار می‌کنند»

رمزی در ادامه افزود که حتی اگر چیزی دراین‌باره می‌دانست اجازه ندارد که درباره آن صحبت کند.

در رابطه با شناخت وی با قهرمان گرین لنترن سریال لیگ عدالت نامحدود دیوید رمزی پذیرفت که عاشق شخصیت جان استوارت است و مفتخر است که بتواند در این نقش ایفای نقش کند و شخصیت این آرشیتکت قدرتمند را «فوق‌العاده» توصیف کرد.

با وجود این دیوید رمزی مطمئن نیست که چگونه قدرت‌های گرین لنترن می‌توانند به جهان الیور کوئین وارد شوند. وی اذعان داشت که «جهان فیلم پیکان ریشه در نوعی واقعیت منطقی دارد اما باز هم اگر این‌طور ترجیح می‌دهید افراد واقعی با نیزه و کمان هم ممکن است واقعی نباشند. واقعا نمی‌دانم که اسلحه های فکری (اشاره به قدرت‌های لنترن ها) چطور می‌توانند مناسب این جهان و فیلم پیکان باشند».

باتوجه به صحبت‌های دیوید رمزی آیا می‌‌‌توان حضور او بعنوان گرین لنترن را به رسمیت شمرد؟

همچنین اخیرا رمزی در پیج اینستاگرام خود تصویری از گروه جوخه انتحار را با حضور Cupid به اشتراک گذاشت که قرار است در قسمت ۱۷ از فصل این سریال گرد هم آیند.

سریال Arrow هر چهارشنبه ساعت ۸ شب از شبکه CW پخش می‌شود.