صحبت‌های کلارک گرگ درمورد Inhumans

توسط : در تاریخ : شنبه, ژانویه 24th, 2015

کلارک گرگ بازیگر نقش کلسن در سریال کمیک‌بوکی «ماموران شیلدAgents of S.H.I.E.L.D» درمورد ناانسان‌ها و ارتباط آن‌‌‌‌ها با سریال خود گفت. مدیر مارول، کوین فیج نیز صحبت‌هایی از نمایش این گروه در سریال مأمورین شیلد کرد و گفت به زودی چیزهایی از این فیلم در سریال مشاهده خواهید کرد.

خطر اسپویل: در آخرین قسمت های پخش شده این سریال نیز نمایش تریژنسیس (پروسه ای که به ناانسان ها قدرت هایشان را بخشیده) و اولین کاراکتر نا انسان، دیزی جانسون با نام اسکای نمایش داده می شود.

Clark Gregg Talks Launching Inhumans in Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.

تذکر: این مطلب ممکن است فاش کننده بخشی از داستان باشد.

«نا انسانها فصل متفاوتی را نمایش می دهند… دست کم در کمیک نا انسانها، آنها نسلی از آدمها هستند که تغییر شکل داده اند. آنها کم و بیش تغییر پذیر هستند. من همیشه عاشق همان قسمت این کمیک بوده ام. آنها آدمهایی هستند که به طور متفاوتی رشد کرده اند و این خیلی ترسناک است. بعضی از مردم می­خواهند آنها را نابود کنند. بعضی ها می خواهند آنها را زندانی کنند. بعضی دیگر می خواهند آنها را به عضویت تیم خود درآورند. بعضی از آنها تبدیل به ابر قهرمان می شوند. بعضی از آنها تبدیل به هیولا می شوند. من این ها را کاملا مرتبط می بینم. آیا ما مردمی را که متفاوت هستند خواهیم پذیرفت، یا سعی در از بین بردن آنها خواهیم کرد؟»

« گمان می کنم وقتی برگردیم سر این ماجرا، اولین چیزی که با آن روبرو می شویم این موضوع است که کلسن با گذاشتن نوشته هایی همه را به این مکان سوق داد. او این شهر غریب چند هزار ساله­‌ی فرو رفته در آب را کشف کرد. معلوم شد که آن شبیه یک کارخانه ی جوجه کشی بوده که عزیزترین دختر حفاظت شده ی خود او-جانشین او- را به چیز دیگری تبدیل کرد و یکی از اعضای تیم او را کشت. این واقعه در تیم جدید او، که شامل افرادی است که او می شناسد و به آنها اعتماد دارد و افرادی که برای او جدیدتر هستند، آسان نخواهد بود.»

 گِرِگ به بیان هیجانات خود نسبت به گنجاندن نا انسانها در این مجموعه ادامه داده و اذعان می دارد که که این کار هیچ گونه سخت گیری خاصی بر مجموعه نیست.

«من نسبت به آن هیجان زده ام. گمان می کنم که ناانسانها بخش بزرگ و جالبی از یونیورس مارول است، یک داستان عالی. و ما چیزی را پی ریزی خواهیم کرد. در پی کشف آن خواهیم رفت. من خوشحالم که اختیار این کار را به ما سپرده اند، و فکر می کنم آنها به آنچه در نظر دارند دست خواهند یافت و این مجموعه ارتباطی با فیلم خواهد بود. و البته در پیش برد نمایشی که در ذهن داریم نیز آزادیم.»

فیلم سینمایی «ناانسان‌ها Inhumans» در نوامبر ۲۰۱۸ اکران خواهد شد.


  • حجت مزارعی
   در پاسخ به حجت مزارعی

   فصل دوم ماموران شیلد خیلی خوب شد…امیدوارم همینطور ادامش بدن

  • FEIZ
   در پاسخ به FEIZ

   این مارول خیلی زیاده روی کرده، مگه xmen ها کم بودن که این inhumans ها رو هم خلق کرد (خلق کردند)، البته (منظورم ساختن فیلم و سریال آزشون نیست)
   ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یک سوال:دی سی از این جور(گروه ها)یا(موجودات جهش یافته که مارول داره) نداره؟؟؟؟؟؟؟؟

   • KIAN
    در پاسخ به FEIZ

    تا دلت بخواد هست انواع اقسام justice league بگیر تا
    outsiders- teen titans-young justice-green lantern corps-birds of prey-metal men-suicide squad
    Batman family هم خودش یک دنیا و گروهیه برا خودش همین طور superman
    یک گروهی هم هست که LOBO توشه اونو نمیدونم اسمشو
    شخصیت lobo هم خیلی با حاله یکی از دوستان اگه یکم در موردش توضیح بده ممنون میشم

   • FEIZ
    در پاسخ به FEIZ

    ممنون دوستان به خاطر جواب هایتان.
    ولی من منظورم گروه های بزرگ بود وگرنه که suicide squad و Batman family و… هایی که گفتین به جز Green Lantern corps (تا جایی که می دونم) تعداد ی از قهرمان ها که معمولا تنهایی کار می کنند دور هم جمع میشوند و یک گروه درست می کنند.(مثل jl)
    امید وارم منظورم رو درست رسانده باشم.

   • S.i.S
    در پاسخ به FEIZ

    از نظر من تنها گروه شبیه به ایکس من ها دووم پاترول و تیتان های جوان هستن.

   • arkham knight
    در پاسخ به FEIZ

    من گروه های DC رو به ۳ لول تقسیم کردم:
    لول۱:justice league ، Justice league dark ، Justice league of america ، لنترن کورپ ها(که شامل ۹ کورپ یا به اختصار رنگ میشه) ، Justice Society.
    لول۲:
    teen titans_storm watch_Birds of Prey_league of assassins_Legion of Super Heroes
    Suicide squad_batman incorporated_justice league international_justice league elite
    لول۳:
    doom patrol_Rogues_outlaws_injustice league_The Court of Owls_team 7_ the others و …..

  • Hulk
   در پاسخ به Hulk

   من ماموران شیلد رو ندیدم فکر کنم خوب باشه……فکر کنم نا انسان ها سخت ترین فیلم مارول باشه

  • عرفان
   در پاسخ به عرفان

   خدا وکیلی ارزش این خبر بیشتره یا خبر حضور رد هوود در سریال گوتهام؟

  • ِDC fan
   در پاسخ به ِDC fan

   سلام
   ببخشید از دوستان یا ادمین ها میشه یکی ی توضیح کامل ذرمورد inhumans بده؟؟
   اینکه کی خلق شدن؟؟اورجینشون چیه؟؟شخصیت های مهم کیان؟؟؟ویلین های مهم کیان؟؟؟
   و کلا قدرتا و …
   ممنون میشم ی توضیح بدین…
   و ی سوال قضیه این uncanny های مارول چیه؟؟؟درمورد اینم توضیح بدین ممنون میشم…

   تشکر پیشاپیش 🙂

   • S.i.S
    در پاسخ به ِDC fan

    قبلا برای یکی از دوستان در خصوص اینا توضیح دادم اینجا برات کپی میکنم

    اسکرولز گونه‌ایی از انسان گونه‌های سبز رنگ از “کهکشان آندرومدا” است , این نژاد از جنگجویانی تشکیل یافته که از قدیمی‌ترین امپراتوری‌ها در عالم هستی هستند ,پیشرفت علمی آنها بسیار بالاتر از پیشرفت کنونی انسانهاست ,نژاد اسکرولز در ابتدا بسیار صلح‌آمیز رفتار میکردند از اوّلین موجودات زنده‌ایی بودند که ۱۰ میلیون سال پیش پا فراتر از کهکشان خود گذاشتند ,آنها قصد داشتند روابطی صلح‌آمیز وابسته به تجارت با تمام عالم بنا کنند تا اینکه به سیّارۀ “هالا” رسیدند و با “کریی” ها که نژادی انسان گونه و صنعتگر بودند و “کوتاتی‌ها” که از گونۀ گیاهانِ حساس بودند مواجه شدند ,”اسکرولزها “کریی‌ها” و “کوتاتی‌ها” را به عنوان نمونه در سیّارات بی‌ثمری در راه شیری پخش کردند تا ثمر دهند که زمین و ماه از این جمله هستند , کریی‌ها شهری زیبا و آبی رنگ ساختند که معروف به “منطقۀ آبی ماه” شد , و کوتاتی‌ها باغی از گیاهان و گلهای زیبا ساختند ,یک سال بعد اسکرولز ها برگشتند و کوتاتی‌ها را به بردگی گرفتند , “کریی‌ها” از این کار خشمگین شدند و با آنها وارد جنگ شدند و کشتی فضایی آنها را تصرف کردند ,کریی‌ها فناوریِ اسکرولزها را کشف کردند و در اختیار گرفتند و چندین سال بعد وارد جنگ با خود اسکرولزها شدند و به آنها نیز حمله کردند که به جنگ “کریی-اسکرولز” مشهور شد,کریی‌ها برای بدست آوردن سربازانی قوی به زمین آمدند و روی مردم معمولی شروع به آزمایشاتی کردند تا برای خود سربازانی برتر بسازند ,این گروه از انسانها که در آنها پیشرفتی صورت گرفت به “Inhumans ( نا انسان )” مشهور شدند .بعدها کریی‌ها “نا انسان”ها را که آزمایشات “دی ان اِی” روی آنها انجام داده بودند رها کردند و دلیل آن نیز تاکنون نامشخص است و البته ازنژاد خود در بین آنها برای دیدن پیشرفت آنها گذاشتند ,”نا انسان”ها یک جامعه از افراد مانند خود تشکیل دادند و شروع به پیشرفت خود در علم و تکنولوژی در خفا کردند .

   • S.i.S
    در پاسخ به ِDC fan

    ریشه شون از سری کمیک های چهار شگفت انگیز میاد، خالقشون هم استن لی و جک کربی هست.

    بلک بولت، مادوسا، کرنک،گروگن، تریتون هم معروف ترین هاشون هستن، دشمن بلقوه شون اسکرولز هستن بعد از اون میشه گفت لیست زیر ابر شروهای دیگه شون هست :

    The Unspoken،Death’s Head,Maelstrom,Corvus Glaive,The Void (Sentry),Sphinx,Beyonder

  • محمدمهدی
   در پاسخ به محمدمهدی

   من نمیدنم چرا کاربر های اینجا در باره موضوعی که نوشته شده حرف نمیزنند به مسائل حاشیه میپردازند و شروع میکنند به حرف های تقلید کردن بابا بسه دیگه