صحبت‌های «ویل بیل»، فیلمنامه نویس فیلم «آکوامن» درباره‌ی این فیلم

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, آگوست 17th, 2016

یکی از مهم‌ترین و مورد انتظارترین فیلم‌های دی سی و وارنر، فیلم اختصاصی «آکوامن Aquaman»، پادشاه هفت دریا است، چرا که به نمایش درآوردن آن کار دشواری است. حال «ویل بیل Will Beall» فیلمنامه نویس این فیلم، طی مصاحبه‌ای اطلاعاتی درباره‌ی این فیلم منتشر ساخت.

در پارت اول فیلم «لیگ عدالت Justice League» که سال ۲۰۱۷ به کارگردانی «زک اسنایدر Zack snyder» اکران خواهد شد برای اولینبار از ورژن سینمایی آکوامن رونمایی می‌شود. البته پیش از این نیز این شخصیت در فیلم «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت Batman v Superman: Dawn of Justice» حضوری کوتاه و افتخاری داشت اما از شخصیت پردازی او چیزی دستیگر مخاطبان نشد. بعد از لیگ عدالت آکوامن در فیلم اختصاصی خودش به ماجراجویی در دریا و خشکی می‌پردازد. ویل بیل فیلمنامه نویس این فیلم اطلاعاتی در اینباره داده است.

aquaman-header-195049

بیل در طی مصاحبه‌ی خود تایید کرد که بخش زیادی از اتفاقات فیلم در خشکی جریان خواهد داشت و فیلم مطلقا در دریاها نمی‌گذرد. او همچنین اعلام کرد که فیلمنامه‌ی این فیلم هنوز به اتمام نرسیده است و همراه با «جیمز وان James Wan» و «جف جانز Geoff Johns» مشغول کار بر روی آن هستند.

فیلم اختصاصی آکوامن در ۲۷ جولای ۲۰۱۸ به کارگردانی جیمز وان اکران خواهد شد.