صحبتهای کریستین بیل درباره ی آخرین نقش بتمنش

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, می 30th, 2012

کریستین چارلز فیلیپ بیل بازیگر انگلیسی است که در ۳۰ ژانویه ۱۹۷۴ در هارورفوردوست به دنیا آمد. اولین بار در سن ۱۳ سالگی در فیلم “فرمانروایی خورشید” ساخته­ی استیون اسپیلبرگ به ایفای نقش پرداخت. بازیگری که در سال ۲۰۰۴ برای بازی در فیلم “ماشین کار” ۶۳ پوند وزن کم کرد.

طبیعتاً خیلی­ها این فیلم را ندیده­اند. بیل در این فیلم نقش فوقالعاده­ی یک ماشین کار به نام تروُر رزنیک که به بیماری بیخوابی دچار بود را بازی کرد. روزنامه استرالیایی CQ اخیراً مصاحبه­ای با کریستین بیل بازیگر نقش بتمن در “شوالیه تاریکی برمی­خیزد” داشته است که نگاهی اجمالی به آن خواهیم داشت.

بازی در نقش بتمن سخت نبود؟

“می­دونید نمیخوام بگم سخت بود چون دوست ندارم… من هیچ موقع از بازیگیری در هیچ نقشی ناله نکردم چون اعتقاد دارم وقتی کاری را می­پذیرید باید آن را به بهترین نحو انجام دهید. از نظر طبیعی این کاریه که هم جسم و هم روح شما رو در برمیگیره، باید تو اون لباس باشی و مشت می­خوری، به اینوراونور پرت میشی ولی در آخر همیشه همه ی به آرامی و نرمی پیش میره” و اضافه کرد “وقتی که هم بازیتون مایکل کین باشه جایی برای شکایت نمی­مونه”

یک مقدار از نقش بتمن در این فیلم توضیح بدید.

“بروس وین بعد از مبارزه با آدم­بدها در طول زندگیش، احساس رنجی نسبت به حرفه­اش و مخفی کردن هویتش می­کنه. تنها فردی که کاملاً اون رو می­شناسه آلفرده خیلی وقت هست که از آخرین ارتباطشون می­گذره. این سوال برای بروس پیش میاد که تا کی قرار هست حوادث تلخ گذشته اون رو کنترل کنن؟ الان وقتشه که نگاهی به خوش بندازه و با مشکلاتی که در طول زندگی از آن­ها اجتناب می­کرده روبرو بشه.”

آخرین لحظات در نقش بتمن چطور گذشت؟

“به نظر من باید مدت محدودی در هر نقشی ماند و آن­ها رو به عنوان گنجینه برای خود نگه داشت. واقعاً برای من تداوم در این نقش باعث افتخار بود. رهاکردن این نقش احساس سختیه اما باید پذیرفت. ما برای مدت ۷ ماه فیلمبرداری داشتیم. هند، لندن، لس­آنجلس، اسکاتلند، نیویورک. با تمامی این لوکیشن­ها خاطره داشتیم و از لحاظ احساسی و فیزیکی واقعاً لحظات دشواریه، تمامی بازیگران از جمله من در این مدت با این نقش­ها زندگی کردیم.”

 

 

این بود گزیده­ای از صحبت­های کریستین بیل در مورد آخرین نقش او زیر شنل بتمن.