«شی هالک» باز می‌گردد

توسط : در تاریخ : دوشنبه, اکتبر 7th, 2013

چند وقتی است که عدم وجود عناوینی که ابرقهرمانان زن کاراکتر اصلی آن باشند، در شرکت مارول به چشم می خورد. اخیراً نیز کمیک «شی هالک قرمز» جف پارکر به پایان رسیده است و حالا نوبت «شی هالک» اصلی است تا پا به میدان بگذارد.
کاور قسمت اول کمیک شی هالکمارول به جای اینکه تا کامیک کان نیویورک برای اعلام این موضوع صبر کند، از طریق روزنامه ی USA Today اعلام کرده است که «شی هالک» به قلم «چارلز سول» و با طراحی «خاویر پولیدو» در ماه فوریه منتشر می شود.

با توجه به این که «سول» و «شی هالک» هر دو وکیل هستند، باید انتظار ورود این موضوع به کمیک را داشته باشیم. «سول» در این باره گفت:

یکی از چیزهایی که دوست دارم مورد بررسی قرار بدم، این حقیقته که اون می خواد تو هر کاری که می کنه استثنائی باشه، ولی این کار همیشه ممکن نیست. شما ممکنه به خودتون زیاد سخت بگیرید. اول اون قراره بدون داشتن حمایت گروهی خاصی رو پای خودش وایسه، یه توسری خور واقعی که سعی داره تا کار خوبی انجام بده. من عاشق همچین داستانایی هستم. تشویق کردن «جن» کار خیلی راحتیه.

فعلاً آرک های داستانی کوتاه، از یک تا سه شماره، در نظر گرفته شده است. همچنین برنامه ای برای داشتن یک «عنصر قوی طنز» در کار است.