شکارچیان خون‌آشام به نت‌فلیکس می‌روند!

توسط : در تاریخ : پنجشنبه, فوریه 9th, 2017

آن‌طور که از گوشه و کنار در خبرها به گوش می‌رسد، شبکه نت فلیکس در سال ۲۰۱۷ قصد ساخت سریال جدیدی از روی سری بازی های محبوب کسلونیا- Castlevania را دارد. در جریان برگزاری یک کنفراس خبری،  اعضای تیم توضیحاتی در رابطه با روند ساخت و تاریخ پخش این سریال ارائه کردند. بر اساس صحبت‌های مطرح شده، گویا قرار است قسمت اول از فصل اول این سریال در سال ۲۰۱۷ از شبکه نت‌فلیکس پخش شود.   

chply3kxp6bgxggx6qpd

این خبر اولین بار توسط وبلاگ io9 منتشر شده و به نظر می‌رسد با شایعات قبلی در رابطه با ساخت سریالی انیمیشنی توسط آدی شانکار- Adi Shankar در ارتباط باشد. شانکار پیش از این اعلام کرده بود که با همکاری استدیو Frederator، قصد جمع‌آوری تیمی برای ساخت مجموعه‌ای «به‌شدت خشونت‌آمیز» را دارد.

شانکار چندین بار در گذشته اشاراتی به این مجموعه داشته، هرچند تا به حال هیچ‌کدام از آن‌ها به‌طور رسمی تائید نشده‌اند. با اندکی حدس و گمان شاید بتوان نتیجه گرفت بالاخره شانکار توانسته شبکه نت‌فلیکس را به ساخت سریالش راضی‌کند.

شانکار پیش از این با حضور در فیلم دِرد- Dredd ثابت کرده بود که با مفهوم خشونت به خوبی آشنایی دارد. این فیلم با محوریت شخصیت قاضی دِرد با بازی «کارل اوبان» ساخته شد و موفق شد تحسین منقدان را نیز به‌دست آورد. شانکار در این فیلم به عنوان ایده‌پرداز حضور داشت. درست است که Dredd نتوانست به فروش خوبی در باکس آفیس دست پیدا کند، اما در ژانر خودش به عنوان کالت از آن یاد شد.

شانکار همچنین در پروژه Power Rangers که دنباله‌ای غیر رسمی بر اولین اثر این مجموعه یعنی Mighty Morphin Power Rangers بود نیز حضور داشت. در این فیلم کوتاه که تنها «جیمز ون در بیک» و«کتی سکف» از بازیگران مجموعه اصلی در آن حضور دارند، شهد صحنه‌های انیمیشنی پر از خشونت هستیم. با این اوصاف اگر فرض کنیم سریال جدید شبکه نت‌فلیکس به همان مجموعه معروف «کسلوانیا» اشاره داشته باشد، باید منتظر خشونتی دیوانه‌وار باشیم.

عنوان «کسلوانیا» بیشتر به عنوان مجموعه‌ای از بازی‌های کامپیوتری شهرت دارد. این مجموعه داستان افراد مختلف خانواده بلمونت- Belmont را روایت می‌کند که طی سالیان متمادی طبق رسمی سنتی در خانواده به نابودی خون‌آشام‌ها و مخصوصاً پادشاهی شیطانی به نام آلوکارد- Alucard اشتغال دارند. اگر با این مجموعه آشنا نیستید، کافی است نام دشمن اصلی این خانواده یعنی Alucard را از انتها به اول خوانده تا بیشر متوجه داستان شوید!

منبع: CBR