شهری پر از خون، پر از گناه / پوستر و تصاویر جدید از “شهر گناه:بانویی که به خاطرش می‌کشند” منتشر شد

توسط : در تاریخ : جمعه, می 30th, 2014

فیلم شهر گناه یکی دیگر از فیلم های مورد انتظار سال است که همراه با فیلمهایی نظیر ایکس من، مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۲ و کاپیتان آمریکا فیلم های کمیک بوکی سال را تشکیل می‌دهند.

این فیلم از روی کمیکی با همین نام نوشته فرانک میلر (بازگشت شوالیه تاریکی) معروف اقتباس میشود که داستان افرادی خلافکار و آشوب گر را روایت میکند. سری قبل این فیلم با همین نام توانست با موفقیت نسبی روبه رو شود. همچنین این فیلم با نام مکمل “بانویی که بخاطرش می‌کشند” شناخته میشود. حال چند پوستر و البته تصویر از این فیلم منتشر شده که در پایین صفحه قابل دسترس است. لازم به ذکر است که چند پوستر از کارکتر های زن این عنوان منتشر شده که از قرار دادن آنها معذوریم. پیش‌تر نیز تریلری از این عنوان منتشر شد که در این پست می‌توانید به همراه زیرنویس فارسی و کمیکی که این فیلم از آن اقتباس داشته دریافت کنید.

این فیلم را رابرت رودریگز و فرانک میلر که در قسمت اول نیز سمت نویسندگی و کارگردانی را داشتند، بازهم نویسندگی و کارگردانی می‌کنند و قرار است در تاریخ ۲۲ آگوست ۲۰۱۴ (۳۱ مرداد ۹۳) به اکران عموم در آید. در این فیلم جسیکا آلبا، جاش برولین، میکی رورک و جوزف لوئیت گوردون به ایفای نقش میپردازند.فانتزی کمیک نیز بعنوان تنها سایت فعال در زمینه کمیک شما را از اخبار بعد از این فیلم مطلع خواهد ساخت.