شفاف سازی تام کینگ در مورد اتفاقات مهم بعد از خواستگاری بتمن

توسط : در تاریخ : شنبه, جولای 22nd, 2017

تام کینگ نویسنده سری کامیک‌های بتمن هنوز در مورد اینکه شوالیه تاریکی با زن گربه ای نامزد میکند یا نه چیزی نگفته، اما وی بیشتر مایل است تا اطلاعات بیشتری در مورد اتفاقات بعد از جواب خواستگاری بروس وین از سلینا کایل بدهد.


طبق گفته کینگ، اگر بروس وین نامزد کند در موقعیت جدیدی قرار میگیرد که قبلا تجربه آن را نداشته است، و همینطور سلینا کایل هم کمی نگرانی نسبت به ازدواج کردن دارد. از طرفی همانطور که بتمن در کامیک بت من:شوخی‌ها و معماها اعتراف کرده بود، گذشته‌اش موضوع کوچکی نیست که بشود به راحتی با آن کنار آمد. از سویی موضوع خواستگاری‌اش چیزی نیست که قبلاٌ شاهد آن بوده باشیم، او یک انسان خرد شده است.
در هر صورت، هر تصمیمی که زن گربه ای بگیرد باز هم طبق گفته کینگ، بروس وین به سفری دور و دراز روی خواهد آورد. او برای جست و جوی حقیقت گاتهام را رها میکند. بروس وین در صحرایی سوار بر اسب با یک شات گان، و موهایی که تا شانه هایش رسیده دل به بیایان می‌زند. همچنین او لباسش را با شمشیر از بین میبرد، درست به سبک کامیک های نیل آدامز. بت من به جایی میرود که قبلا در آن قدم نگذاشته بود و به ماموریتی خواهد رفت که کاملا غیر قانونیست. ماموریتی که هیچکدام از اعضاء جاستیس لیگ آن را تایید نمیکنند و همینطور رابین را بشدت عصبی میکند. اما او این ماموریت را به روش خودش انجام میدهد چون لحظات احساسی اش را پشت سر گذاشته.

batman-1-cover-2-feat
اگرچه شوالیه تاریکی ممکن است خود را در تاریکی و تنها تجسم کند، خانواده‌اش یکی از بزرگترین خانواده های موجود در کامیک هاست. پس جای تعجبی نیست اگر سفری که قصد انجام آن را به تنهایی دارد به همراهی دوستانش با او منجر شود، حتی اگر جواب سلینا کایل منفی باشد. او قرار است به چالشی بزرگ به دشت و بیابان بزند، و به مانند داستان فیلم حالا آخرالزمان هرچه جلو تر میرود، دوستانش سعی در نجات او میکنند. کینگ که اولین بار کار خود را با نوشتن کامیک های دیک گریسون  شروع کرده همچنین گفت که در این سری شاهد حضور تمام رابین ها خواهیم بود. داستان در مورد تیم، دیک و دامیان و همینطور واکنششان به ماجرا هایی است که پدرشان در آن ها بسر میبرد است. دامیان شاهد خواستگاری پدرش از کسی غیر از مادرش است. رابین ها شاید با خود بگویند که آیا پدرشان در آخر به آرامش رسیده است یا هنوز هم از آن دست کار های دیوانه وارش انجام میدهد.
اگرچه در کامیک ها برای این که به جواب سوال خود برسند باید مشتی حواله صورت بتمن بکنند.