شزم! پاسخ نهایی به انتظارات هواداران

توسط : در تاریخ : شنبه, جولای 22nd, 2017

«دیوید اف سندبرگ»، کارگردان تازه منصوب شده برای سکان‌داری فیلم مستقل «شزم»، با حضور در کامیک-کان سن‌دیگو، از آینده این فیلم گفت.

پس از تعیین کارگردان فیلم مستقل شزم و قرارگیری آن در لیست فیلم‌های آینده دی‌سی، حال دیوید اف سندبرگ در مصاحبه جدید خود از اینکه چگونه جذب این پروژه شده، سخن گفته. مصاحبه تازه او درخصوص روند فیلمبرداری فیلم است:

بله، چون این پاسخ نهایی به انتظارات هوادارانه؛ متوجهید که؟ هر بچه‌ای می‌خواد سوپرمن باشه. و ما اینجا بچه‌ای رو داریم که این فرصت رو داره تا سوپرمن باشه، و می‌دونید، خواهد فهمید که این [خواسته] نوعی چالش هم است.

سندبرگ سومین کارگردان فیلم‌های کامیک بوکی است که در پرونده‌اش، سابقه کارگردانی فیلمی ترسناک را داراست. پیش از او اسکات دریکسون (شیطانی) و «جیمز وان» (احضار) برای کارگردانی فیلم‌های «دکتر استرنج» و «آکوامن» برگزیده شدند.

blackadamjpg-09b413_1280w

همچنین طی اخباری که به تازگی انتشار یافت، مشخص شد «دوین جانسون» که از مدت‌ها پیش برای بازی در نقش «بلک آدام» انتخاب شده بود، در فیلم شزم حضور نخواهد داشت! وارنر اعلام کرد که در فکر ساخت یک فیلم اختصاصی برای بلک آدام است که تا پایان امسال، از آن پرده‌برداری خواهند کرد.

شزم در تاریخ ۵ اپریل ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.