شروع رسمی پروژه Preacher

توسط : در تاریخ : چهار شنبه, مارس 25th, 2015

این روزها که بازار اخبار دنیای سینمای کمیک بوک ها گرم است، خبرهای بسیار جالبی نیز از سوی بخش تلویزیونی دنیای کمیک منتشر می‌شود. امروز شبکه AMC به طور رسمی شروع پروژه جدید خود را از مجموعه کمیک بوک های دی‌سی/ورتیگو اعلام کرد.

 

عنوان واعظ (Preacher) قرار است توسط دو طراح اصلی خود ست روگن و اوان گلدبرگ تهیه و از سوی شبکه AMC ساخته شود، جوزف گیلگن قرار است نقش خون آشام ایرلندی داستان کسیدی را بازی کنند. این بازیگر بریتانیایی در کشور خود با عنوان های چون This Is England و Emmerdale شناخته می‌شود اما در کشور آمریکا او را با شخصیت هایدل در فیلم Lockout به طور رسمی می‌شناسند.

واعظ روایت‌گر داستان جسی کاستر کشیش یک شهر کوچک در تگزاس است، کاستر به طور تصادفی با موجودی خارق العاده به نام جنسیس روبه‌رو می‌شود و توسط آن تسخیر می‌شود و بعد از آن تمام پیروان کلسیا خود را می‌کشد. از این رو او تصمیم می‌گیرد برای یافتن سئوالات خود به دنبال خدا بگردد، او در این راه توسط دوست دختر سابقش لاله او هیر و خون آشام صد سال یاغی به نام کسیدی همراهی می‌شود.

همچنین به نقل از ددلاین بازیگر مجموعه‌های سریالی مارول دومینیک کوپر (مامور کارتر) قرار است نقش جسی کاستر را برعهده بگیرد.

این سریال بر اساس کمیک بوکی به همین نام به نوشته  گارث انیس و استیو دیلون قرار است ساخته و منتشر شود. عنوان واعظ قرار است است از سوی شبکه AMC در یک عنوان پایلوت توسط ست روگن، اون گلدبرگ و سم کاتلین به نمایش گذاشته شود. کارگردانی عنوان پایلوت بر عهده گلدبرگ می باشد و داستان آن قرار است توسط کاتلین ساخته بشود.

عنوان پایلوت در تابستان ۲۰۱۵ به نمایش در خواهد آمد، و در صورت موفقیت قرار است ادامه مجموعه در سال ۲۰۱۶ تولید و پخش شود.


  • ِDC fan
   در پاسخ به ِDC fan

   ایول…سریالای دی سی راهشونو ب amc هم باز کردن…ماشالله…ببینیم چی میسازه ازش این شبکه…

   • مرد عنکبوتی
    در پاسخ به ِDC fan

    دی سی چه حوصله ای داره ها کارکتر های گمنامشو وارد تلوزیون میکنه بعد بود جه کم میاره بازیگر و تاریخ اکران عوض میکنه
    خخخخخخخخخخخ

    • S.i.S
     در پاسخ به مرد عنکبوتی

     دوست عزیز اولا این کارکتر و این کمیک برای دی سی نیست برای کمپانی زیر مجموعه دی‌سی یعنی ورتیگو هست.

     بعد WTF کارکتر گمنام ؟ این از کجات در آوردی ؟ جسی کاستر یازدهمین شخصیت برتر دنیا کمیک بوک از سمت مجله امپایر هست !! Saint of Killers هم که رتبه ۴۲ داره !! شما بهتر قبل از حرف زدن در این خصوص یه مقدار تحقیق کنی عزیزم

    • ِDC fan
     در پاسخ به مرد عنکبوتی

     یعنی واقعا فاز این فن های مارول جدید و جوگیر ک تازه اومدن تو سایت چیه؟؟بعضا واقعا نظر های بی ربط و مسخره ای میدن ک فقط واسه تحریک طرفدار های دی سیه !!
     واقعا WTF??!!

    • ِDC fan
     در پاسخ به مرد عنکبوتی

     بعد اون قضیه بازیگر و بودجه مربوط ب کدوم سریال بوده؟؟حداقل بجای خخخخخخخخخخخ چند تا دلیل و مدرک بیار ب جا مسخره بازی!!
     یعنی واقعا من دیگه حوصلم سر رفت 🙁 اصن اعصابم قاطی شد…چن جا دیگه هم هی نظر های بی ربط بود(نه از شما )از حدود ۲ هفته پیش هی جواب دادم هی پشیمون شدم گفتم مدیرا قبول نکنن ولی دیگه واقعا صبرم تموم شد!!

  • M.S.A.A
   در پاسخ به M.S.A.A

   سریال های AMC شاهکارن، حالا هم یه سریال از DC می سازن، عالیه 😉

  • Farzad
   در پاسخ به Farzad

   والا گویا به صورت غیر رسمی گارث انیس نویسنده ی کمیک چیزی گفته بر این مبنا که دست خودش رو از پروژه شسته و این که هیچ ارتباطی با پروژه نداره دی:

  • AmirHosein
   در پاسخ به AmirHosein

   این جوزف گیلگن از فک و فامیلای وینس گیلگن کارگردان سریال Breaking Bad که از همین شبکه پخش شده بود نیست ؟