شبکه‌ی ABC پایلوت سریال «ماکینگ‌برد» را می‌سازد!

توسط : در تاریخ : جمعه, آگوست 21st, 2015

شبکه‌ی ABC دستو ساخت پایلوت سریال جدیدی را برای مارول داده که بر روی شخصیت «ماکینگ‌برد» در سریال «مامورین شیلد» تمرکز دارد.

این سریال که «تحت‌تعقیب‌ترین فرد مارول Marvel’s Most Wanted» نام دارد بر روی شخصیت «ماکینگ‌برد» با بازی «آدریان پالیکی» و شخصیت «لنس هانتر» با بازی «نیک بلاد» تمرکز خواهد داشت. اگر یادتان باشد چند ماه پیش شایعه‌ای مبنی بر حضور این دو شخصیت در یک سریال جداگانه وجود داشت (خبرش را در اینجا بخوانید.) که حالا این امر قطعی شده است.

افراد حاضر در تهیه‌ی «مامورین شیلد» در این سریال نیز حضور دارند. تهیه کننده‌ی اجرایی پروژه «جفری بل Jeffrey Bell»، نویسنده‌ی سریال «پل بیزوسکی Paul Zbyszewski» و تهیه‌کننده‌ی اجرایی و مدیر بخش تلویزیون مارول «جف لوب Jeph Loeb» می‌باشد. مارول درحال حاضر در حال تهیه‌ی فصل سوم «مامورین شیلد» و فصل دوم «مامور کارتر» است و علاوه بر آن دو سریال و همین پروژه‌ی «ماکینگ‌برد»، مارول فیلم تلویزیونی دیگری را نیز دربرنامه دارد که نویسندگی آن به عهده‌ی «جان ریدلی»، نویسنده‌ی برنده‌ی اسکار فیلم «دوازده سال بردگی»، می‌باشد.

هنوز تاریخ پخش سریال «تحت‌تعقیب‌ترین فرد مارول» مشخص نیست.


ماکینگ‌برد Mockingbird

img

«ماکینگ‌برد» یک مامور شیلد، همسر سابق «هاک‌آی» و از اعضای «انتقامجویان» بود. او به همراه «هاک‌آی» به تاسیس تیم دوم «انتقامجویان» کمک کرد.