شایعه: نقش «کیت بلانشت» در «ثور: راگناروک» مشخص شد

توسط : در تاریخ : جمعه, ژانویه 22nd, 2016

 

در چند وقت اخیر شایعات بسیاری در خصوص حضور «کیت بلانشت» در فیلم «ثور: راگناروک» منتشر شده است. بسیاری نیز شروع به گمانه‌زنی در رابطه با نقش این بازیگر در فیلم کرده‌اند.

 

هشدار: مطلب زیر ممکن است فاش کننده بخشی از داستان فیلم باشد !

در حالی که خیلی‌ها فکر می‌کردند «بلانشت» قرار است نقش «آمورای ساحره» را بازی کند، سایت گیک اطلاع داده که او برای نقش «هلا»، الهه مرگ و حکمران دنیای زیرزمین در نظر گرفته شده است.

طبق گفته‌های گیک، «هلا» با «لوکی» که در انتهای فیلم «ثور: دنیای تاریک» به جای پدرش «اودین» فرمانروای آزگارد شد دست به یکی خواهند کرد. در حالی که هنوز انگیزه‌ی آن‌ها برای این کار مشخص نیست، گزارش زیر ممکن است بخشی از نقشه‌ی خبیثانه‌ی آن‌ها را فاش کند:

در «ثور: راگناروک»، زمانی که «ثور» به قضایا اطلاع می‌یابد، «هلا» و «لوکی» از قبل نقشه‌شان را عملی کرده‌اند. «هلا» حادثه‌ی مربوط به سفر «ثور» را به وجود می‌آورد. وقتی «ثور» با «هلا» برخورد می‌کند، اوضاع به خوبی پیش نمی‌رود. «هلا» نه تنها «ثور» را از آزگارد تبعید می‌کند، بلکه میولنیر معروفش را هم نابود می‌کند!

بنظر می‌آید قرار است شاهد نبردی فوق‌العاده حماسی باشیم و این اطلاعات می‌تواند به نحوی تاییدکننده‌ی شایعه حضور «والکری‌ها» در فیلم نیز باشد.

«ثور: راگناروک» ۳ نوامبر ۲۰۱۷ (۱۲ آبان ۱۳۹۶) میهمان سینماها خواهد بود.

منبع : ComicBook.com


  • FEIZ
   در پاسخ به FEIZ

   صد در صد بهترین فیلم Thor میشه این قسمت، (اسپویل)
   .
   .
   .
   وایی، چکش نابود میشه! ، اینطوری که کار برای تور سخت میشه، یعنی ممکن همون طور که تو رویای تور تو عصر التران دیدیم همین جوری از دستش و بدنش صاعقه بوجود بیاره تو فیلم.

   رقابت اساطیری ایی بین این فیلم و فیلم واندروومن به وجود میاد، ببینیم کدوم اساطیری تر میشه،نظر شما چیست،؟ ?، فکر کنم طبق مشاهدات تور اساطیری تر بشه اما واندروومن دست دیسی و وارنر یه که اساطیر ازش میباره، اصلا اساطیری ساختن کار دست WB، کسی تو این موضوع رو دستش نیست، پس میشه گفت یه نبرد بین WB و WD به وجود میاد.
   یووووو هووووو.

  • detective
   در پاسخ به detective

   موندم هالک چجور سر از داستان در میاره.
   میولنیر دیگه چراااا؟! اصل ثور با میولنیره! تازه من انتظار دارم تو infinity war کاپیتان بالاخره بتونه پتک رو بلند کنه.

  • حنیف
   در پاسخ به حنیف

   من قبلا کارتون این قسمت رو دیدم اگه شما انیمیش BAD DAY رو دیده باشین که در مورد کمیک هاست. لوکی هالک رو با طلسم میاره تازه دکتر بنر و هالک با کمک لوکی و همین مله از هم جدا میشن هالک بی مخ میشه همه رو له میکنه

  • vessal
   در پاسخ به vessal

   عجب…
   میگم مگه هلا دختر لوکی نیست؟
   بعد اگر قراره راگناروک بشه قاعدتا فنریس وولف نباید پیداش بشه این وسط؟

  • Ali Hamraz
   در پاسخ به Ali Hamraz

   کلا این تور فقط یه لوکی رو به عنوان ویلین داره؟؟ این سومین باری میشه که داره با لوکی گلاویز میشه