شایعه: فیلم بتمن درتیمارستان آرکام جریان دارد

توسط : در تاریخ : سه شنبه, جولای 19th, 2016

بعد از اکران فیلم «بتمن علیه سوپرمنBatman V. Superman» با اینکه کلیت فیلم برای مخاطبان و منتقدین خوشایند نبود، ولی بتمن با بازی بن افلک توانسته بود خودی نشان دهد. درهمین حین ساخت فیلم انحصاری بتمن با بازی، نویسندگی و کارگردانی بن افلک قطعی شد و هم اکنون شایعه جدیدی در رابطه با این فیلم منتشر شده‌است.

O9pVE

طبق گزارشات اخیر، بخش وسیعی از فیلم اختصاصی بتمن قرار است در جریان با تیمارستان آرکام باشد و لوکیشن اصلی فیلم تیمارستان آرکام خواهد بود. این درحالی است که درسال ۲۰۰۹ بازی تحت عنوان «تیمارستان آرکام» روانه بازار شد و آرکام و ماجراهایش هسته اصلی داستان بود. پس از این عنوان، سه قسمت دیگر از این سری و تحت عنوان سری «آرکام» ساخته شد و توانست موفقیت‌های بسیاری کسب کند.

همچنین «مت دیمون»، یکی از معروف‌ترین بازیگران حال حاضر هالیوود و دوست صمیمی افلک درمصاحبه‌ای اعلام کرد که تنها درصورتی دریک فیلم ابرقهرمانی حضور خواهد یافت که بن افلک کارگردان آن باشد. از این رو بسیاری از هواداران و منابع حضور او در یکی از فیلم‌های آینده بتمن را قطعی دانسته‌اند.

بن افلک برای نخستین‌بار درفیلم «بتمن علیه سوپرمن» نقاب بتمبان را برچهره نهاد و پارت اول جاستیس لیگ هم قرار است دومین حضور او بعنوان شوالیه شنل‌پوش برای دنیای سینما باشد. همچنان تاریخ دقیقی برای اکران فیلم انحصاری بتمن اعلام نشده، اما شایعات زیادی مبنی بر اکران این فیلم درسال ۲۰۱۸ مطرح شده‌است.


بتمن Batman

img

بروس وین که در کودکی شاهد به قتل رسیدن پدر و مادر میلیاردر خود بود، تصمیم می‌گیرد تا انتقام مرگ آن‌ها را بگیرد. وی برای رسیدن به کمال روحی و جسمی، مسلط شدن به هنرهای رزمی، مهارت های کارآگاهی و روانشناسی جنایی، تحت آموزش‌هایی همه جانبه و سخت قرار می گیرد. سپس لباس خفاش بر تن می‌کند و پیشرفته‌ترین جنگ افزارها را به کار می‌بندد تا تبهکاران را به وحشت بیاندازد. این‌جاست که بتمن متولد می‌شود.