شایعه: جزئیاتی از تریلر بتمن علیه سوپرمن فاش شد

توسط : در تاریخ : سه شنبه, جولای 1st, 2014

مدتی پیش شایعاتی مبنی بر پخش اولین تریلر از فیلم بتمن علیه سوپرمن در نمایشگاه کامیک‌کان امسال مطرح شد.

فن آرت بتمن علیه سوپرمن

فن آرت بتمن علیه سوپرمن

حال یکی از سایت‌های زیرمجموعه و گم‌نام به اسم KDramaStars ادعا کرده که از منبعی موثق جزئیات تریلر را دریافت کرده و آن را در فضای اینترنت منتشر ساخته است. این‌که جزئیات منتشر شده حقیقت دارد یا خیر مشخص نیست و همه چیز در قالب یک شایعه است. اما این توضیحات دقیقاً چیزهایی است که در فن آرت‌های طراحان زیادی دیده شده و همچنین توسط آن‌ها ویدئویی ساخته شده بود که قسمتی از دیالوگ آن (مربوط به ژنرال زاد) در بخشی از فصل سوم سریال Arrow که شایعه شده بود کاراکترهایش به دنیای سینمایی DC مرتبط خواهند شد به کار رفته. جزئیات این تیزر به گفته‌ی منبع اعلام شده به صورت زیر است:

تیزر بتمن علیه سوپرمن با تصویری تاریک و صدای جنرال زاد شروع می‌شود که می‌گوید: “شما تنها نیستید” تصویر کم‌کم نمایان می‌شود و ما بت‌کیو(غار بتمن) را می‌بینیم. دوربین به آرامی به سمتی می‌رود که کاراکتر بتمن را از پشت و بدون شنل نشان می‌دهد. تمام مانیتورهای غار ویدئوی ژنرال زاد را نشان می‌دهند. بعد از اتمام ویدئو، بتمن شنلش را می‌پوشد و به سمت دوربین برمی‌گردد، در همین لحظه تریلر با لوگویی از بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت به پایان می‌رسد.

بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت در تاریخ ۱۶ می ۲۰۱۶ اکران خواهد شد و اگر شایعه‌ها حقیقت داشته باشد باید منتظر انتشار اولین تیزر آن از نمایشگاه کامیک‌کان امسال که از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ جولای برپا خواهد شد باشیم.