شایعه: ارنی هادسون در نقش پادشاه واکاندا

توسط : در تاریخ : جمعه, آوریل 10th, 2015

ستاره فیلم های گوست باستر ارنی هادسون ممکن است در نقش پادشاه تی‎چاکا، پدر تی‎چالا در جهان سینمایی مارول نقشی را بر عهده بگیرد و ممکن است در عنوان کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی نیز حضور پیدا کند.

می‌دانیم که فیلم بلک پانتر قرار است در سال ۲۰۱۸ بر پرده سینما برود، و چادویک باسمن قرار است نقش تی‎چالا را در عنوان کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی برای اولین بار بازی کند.با شروع فیلم برداری در ماه آوریل سایت خبری Latino Review خبرهای مبنی بر آماده سازی هادسون برای حضور در عنوان بلک پانتر به گوش می‌رسد.

تی، چاکا پادشاه حاکم واکاندا می‌باشد، سرزمینی غنی از شهاب سنگی معدنی به نام ویبرانیوم، تی چاکا تصمیم میگیرد این فلزها را استخراج کند و از آن برای حفاظت از کشور و جلوگیری از غارت کشور استفاده کند.همسره او در زمان تولد تی‌چالا از دنیا میرود، و تی‌چاکا با پسرش همیشه تنها می‌ماند، و بعدها توسط الیسسس کلاو (با بازی اندس سرکیس که در عنوان اونجرزها حضور دارد) در زمانی که تلاش برای به سرقت بردن ویبرانیوم داشت به قتل رسید.

قبل ها شایعاتی مبنی به حضور دنزل واشنگتن برای بازی در این نقش به گوش می‌رسید ولی گویا قیمتی که واشنگتن برای حضور در این نقش در نظر داشت بیشتر از آن چیزی است که مارول میخواهد پرداخت کند.

در حال بسیار سخت است که این خبر را تایید کرد. شاید هادسون که نقش پادشاه دریا را در روزی روزگاری بازی کرد اینبار هم بتواند نقش یک پادشاه دیگر را بازی کند، اما در هر صورت باید صبر کنیم تا بیشتر در این خصوص بدانیم.

کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی Captain America: Civil War در ۶ می ۲۰۱۶ اکران خواهد شد.

بلک پانتر Black Panther نیز در ۸ جولای ۲۰۱۸ اکران خواهد شد.

منبع : Latino Review


تی‎چاکا T'Chaka

img

تی‎چاکا رئیس قبیله واکاندا، همانند تمامی روئسای قبلی سوگند یاد کرد تا از فلز مقدس «ویبرانیوم» حفاظت کند. او اولین فرزند پادشاه «آزوری» بود و از دوران کودکی در فنون جنگاوری و حفاظت از میراث جادویی واکاندا و تکنولوژی پیشرفته ملتش بر دیگران برتری داشت. بعد از تولد برادرش «سِیان» او بیشتر به نقش یک رهبر و محافظ نزدیک شد. بعد از مرگ پدرش تی‎چاکا تاج پادشاهی را بر سر نهاد.