شایعه‌ی پایان دنیای آلتیمت توسط برایان بندیس

توسط : در تاریخ : یکشنبه, آگوست 18th, 2013

هفته ی پیش، مارول کامیکس پیش نمایش شماره ی ۲ کمیک Cataclysm را منتشر کرد که باعث شد بسیاری از سایت های کمیک بوکی به این فکر بیفتند که دنیای آلتیمت دارد به پایان راهش نزدیک می شود. CataclysmUltimatesLastStand_2_Coverو البته، از آنجایی که نام مجموعه “آخرین ایستادگی آلتیمت ها” نام دارد و مشخص شده است که مایلز مورالز در راه آمدن به دنیای اصلی مارول است، به نظر می‌رسد که پیش نمایش طراحی شده است تا واقعاً همچین واکنشی را ایجاد کند.
در هر حال، برخی سایت ها این خبر را طوری اعلام کرده اند که گویا خاتمه‌ی دنیای آلتیمت قطعی است که باعث شده هواداران از بندیس بپرسند که چرا می خواهد دنیای آلتیمت را به پایان برساند.
بندیس در واکنش به این موضوع در بیانیه ای که درستی یا نادرستی شایعات را مشخص نمی کند، خشم خود نسبت به شایعات را نشان می دهد.
بندیس نوشت:

خواهش میکنم بهم اجازه بدید که در مورد شایعات بی پایه و اساس نظر ندم و بذارید داستانمونو بگیم. و خواهش میکنم حرفمو باور کنید که میگم من به مدت ۱۴ سال رو دنیای آلتیمیت کار کرده ام. همونطور که این موضوع برای بعضی از شماها مهمه، برای من دوبرابر دوبرابر دوبرابر مهمتره. اگه از این بیشتر نباشه. و من بهتون قول میدم که ناامیدتون نمیکنم و داستانی مینویسم که ارزش گفتن رو داشته باشه. میتونین تصور کنید کسی تو شغلتون وجود داشت که یه دفعه تصمیم می گرفت که وظیفه اش اینه که تمام کاری که تو انجام میدی رو اسپویل کنه؟ و اگه نتونه اسپویل کنه، همین طوری یه چیزی سرهم کنه؟ نوشتن یک داستان آبرومند برای این نسل از نویسندگان جریان اصلی کمیک بوک این طوریه. اگه ما شایعات رو انکار کنیم، اونها رو مورد توجه قرار میدیم، که دقیقاً چیزیه که اونها میخوان و اگه انکارش نکنیم هم باعث میشیم که شایعات اثبات بشند که این تمام چیزیه که اونها میخوان. پس هر کاری که کنم، می بازم. و هرکاری کنم، اونا می برن. من فقط می خوام یه داستان لعنتی بگم بدون اینکه این جلبک مزاحمم بشه و ، بله، تنها اشاره به اسم اونها باعث میشه که کلی حال کنن. میدونم که با این کارم به خودم کمکی نمی کنم ولی می خوام موضعمو راجع به این قضیه مشخص کنم. چیزی که برام خنده داره اینه که مهم نیست که چند بار این وب سایت های احمقانه اشتباه می کنند ، که نصف مواقع هم اشتباه می کنند ، مردم باز هم چیزی که می خونند رو باور می کنند.


  • MEHRAN
   در پاسخ به MEHRAN

   اینجوری که بندیس عصبانی شده مشخصه یه قضیه ای هست ولی خب از طرفی هم کمیکهای خوبی مثل اکس من برایان وود داره تو این دنیا منتشر میشه به هر حال من که خوشحال میشم این قضیه چند تا دنیا تموم بشه تمرکز شرکتا رو یه دنیا باشه، ممنون فرزان جان برای خبر.

  • micheal 09
   در پاسخ به micheal 09

   واقعا شایعات دیوونه اش کرده! شایعات همیشه بودن و حتی سر عکس های بعضا فیک هم گاهی جدل بین طرفداران در میگیره! ولی خب وقتی کوچکترین کاری که میکنی بین طرفداران حدس و گمان در بگیره هر کسی رو ممکنه عصبی کنه.
   به نظر کمیک خوبی میاد (به این میگن استفاده از فرصت) فقط نمیدونم سر ایکس من ها چی میاد یا مورالز چطوری از این دنیا خارج میشه. باید دنبال کرد و دید.

  • فرزاد.خ
   در پاسخ به فرزاد.خ

   خب الان یه نکته هست. این که همین شایعات فروش کمیکای دنیای اولتیمیت رو چند برابر می کنه دی: واکنش بندیس هم دقیقاً کمک می کنه به قضیه دی:
   و این که خیلی بغیده در مقطع فغلی بخوان دنیای اولتیمیت رو کاریش بکنن مخصوصاً حالا که دارن یونیورس رو گسترش می دن شدیداً. و این که در نهایت خبری نیست یا یحتمل یه کراس اور بزرگ مابین یونیورس اصلی و اولتیمیت داریم.

  • ونداد
   در پاسخ به ونداد

   فقط اسپایدرمن و ایکس من التیمات خوبه بقیه ان ها اصلا خوب نیستند

  • Mehrshad
   در پاسخ به Mehrshad

   هذ اتفاقى توى مارول بیفته مهم نیست چون مارول فقط یه متقلبه که همش از DC تقلید میکنه

  • عرفان
   در پاسخ به عرفان

   من فقط از اسپایدرمنش خوشم می یومد. و لی به نظرم خوب میشه که مایلز به همراه اسپایدرمن های دیگر به جنگ اسپایدرمن برتر برود . چون که اعصابم داره از دست این اسپایدرمن جدید خرد می شه.ولی متا سفانه احتمالش کمه.