شایعاتی درمورد تریلر BvS

توسط : در تاریخ : جمعه, ژانویه 9th, 2015

مدتی است که هواداران می‌خواهند بدانند بالاخره کی شاهد تریلر رویارویی بتمن و سوپرمن (Batman v Superman: Dawn of Justice) خواهند بود اما کمپانی سازنده (وارنر) تاکنون دراین باره سخنی به میان نیاورده است. البته برخی از سایت‌ها گزارشاتی درمورد انتشار این تریلر درتاریخ‌های مختلف داده‌اند (نمونه‌اش در اینجا) که همه آن‌ها چیزی جز شایعه نبوده‌اند. اما حال ما شایعات جدیدی درمورد انتشار تریلر BvS داریم.

نخست، سایت ibtimes گزارش داده‌ است که نخستین تریلر این فیلم همزمان با پروژه پرخرج «مکس دیوانه Mad Max» یعنی در می سال ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد. دوم، سایت معتبر Latino Review نیز اعلام کرده‌است نخستین تریلر این فیلم پرسروصدا قرار است درتاریخ ۶ فوریه همزمان با اکران فیلم Jupiter Ascending منتشر شود. البته لازم به‌ ذکر است هنوز وارنر هیچ کدام از تاریخ‌ها را تایید نکرده‌ است و تمامی این حرف‌ها درحد شایعه هستند.

فیلم بتمن علیه سوپرمن

شما جه فکر می‌کنید؟

بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت قرار است نخستین حضور دو کاراکتر محبوب بتمن و سوپرمن در روی پرده سینما باشد. کارگردان این فیلم زک اسنایدر (نگهبانان، مردپولادین) است و از بازیگران اصلی می‌توان به بن افلک، هنری کاویل، ایمی ادامز، جس آیزبرگ، جرمی آیرونز، لارنس فیشبرن و گال گادوت درنقش واندروومن اشاره کرد.