«سینسترو» صاحب کمیک اختصاصی خود می‌شود

توسط : در تاریخ : یکشنبه, ژانویه 12th, 2014

«سینسترو»، دشمن «فانوس سبز»، یکی از اعضای «محافظان جدید» و رهبر ارتش «سینسترو»، در ماه آپریل صاحب کمیک شخصی خود می‌شود.
SINESTRO_Cv1-197x300

نویسنده‌ی «تفنگ ششم»، یعنی کولن بان (Cullen Bunn) که به تازگی لغو کمیک «مدافعان بی‌باک» را تجربه کرده، این بار عهده دار شخصیتی خواهد شد که دوستدار ترس است. همچنین با توجه به اینکه وی قبل از انتشار شماره‌ی ۱ «سینسترو»، مجموعه‌ی تازه‌ی «مگنیتو» را خواهد نوشت، به نظر می‌رسد که علاقه‌ی خاصی به شرورها دارد.

طراح سابق «JSA»، دیل ایگلزهام (Dale Eaglesham) که اخیراً تک شماره‌ی «فانوس سبز۲۳٫۴#: سینسترو» را طراحی کرده است، طراحی کمیک را برعهده دارد.

بر طبق داستان، مجموعه‌ی جدید «سینسترو» را درحالی بازمی‌یابد که دربیچارگی قرار دارد و هرچیزی را که دوست داشته از دست داده است، خانه‌اش، خانواده‌اش و تنها دوستش را.

شایعات از این قرار بوده است که در ماه آپریل و همراه با پایان وقایع «تاابد شرور» (Forever Evil)، یا «سینسترو» و یا «ارتش سینسترو» به زودی صاحب عناوین شخصی خود می‌شوند. شایعات دیگری نیز وجود دارد مبنی براینکه شرورهای دیگری همچون «جوکر» و «لکس لوتر» ممکن است صاحب عنوان شخصی خود شوند.


  • پیشگو
   در پاسخ به پیشگو

   سه تا نکته:
   اول اینکه واقعا متاسفم که شخصیت به این خفنی رو دادن به نویسنده ای که واقعا زیاد خوب نیست. (حداقل اونچیزی که من ازش خوندم خوب نبوده.) و حیفه که همچین کمیکی نابود بشه.
   دوم اینکه فکر نمیکنم جوکر عنوان مخصوص بگیره. ولی احتمال زیاد لکس لوتر میگیره.

   و نکته سوم که از همه مهمتره:
   فرزان جان من واقعا تشکر میکنم ازت. و خیلی خیلی ممنونم که داری سایت رو آپدیت نگه میداری. واقعا انتظار نداشتم بیام ببینم جفت خبرا رو زدی. دمت گرم آقا. قول میدم منم هر چه زودتر بیام و کمک کنم. 🙂

  • watcher the universe
   در پاسخ به watcher the universe

   واقعا موضوع و پایه ی کمیک خوبه ، فقط خرابش نکنن خوبه . سینسترو همینطوری هم برای کمیک شدن خوبه ، الان که اون چیزهای دل خواهش رو هم نداره ، دیگه واقعا نباید کمش بذارند .